دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب انتظارش را نداشتم

کتاب انتظارش را نداشتم | بلوط سفید
کتاب انتظارش را نداشتم
110,000 تومان

کتاب انتظارش را نداشتم

کتاب انتظارش را نداشتم

یکی از پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز و آمازون کتاب انتظارش را نداشتم نوشته‌ی ریچل هالیس است که به شما می‌آموزد اگر از شرایط خود راضی نیستید، از جای خود بلند شوید، زندگی را از نو بسازید و از لحظات سخت به عنوان تجربه‌هایی برای رسیدن به آرامش استفاده کنید.

خیانت، زیان، غم از دست دادن عزیزان، ترس، بیکاری، شکست و...، همگی از لحظات سخت زندگی هستند. در دشوارترین برهه‌های زندگی، امید داشتن به تغییرات مثبت، به وقوع پیوستن اتفاقات خوب و داشتن آینده‌ای روشن تقریبا ناممکن به نظر می‌رسد. در چنین شرایطی آنچه اهمیت دارد چگونگی مواجهه‌ی هر فرد با مشکلات زندگی است. هیچ آدمی در این قبیل وضعیت‌ها به برنامه‌ریزی برای آینده تمایل چندانی ندارد اما خود اوست که باید انتخاب کند می‌خواهد در اندوه غرق شود و زندگی خود را با یأس بگذراند یا این‌که به هر اتفاق سخت و فاجعه‌بار به عنوان فرصتی برای درس گرفتن و دستیابی به کمال نگاه کند و بحران را از سر بگذراند. با استفاده از اتفاقات انگیزشی و الهام‌بخش می‌‎شود اطمینان حاصل کرد که می‌توان از تاریکی‌ها و سختی‌های زندگی عبور نمود و زیباتر و کامل‌تر از قبل شد.

ریچل هالیس (Rachel Hollis) نویسنده‌ی موفق و پرفروش نیویورک تایمز با بیانی صادقانه و صمیمی تجربه‌های حقیقی و شخصی خود را در کتاب انتظار چنین فاجعه‌ای نداشتم (Didn't See That Coming) بیان می‌کند و به شما نشان می‌دهد که حتی در دردناک‌ترین موقعیت‌های زندگی هم می‌توان به آینده‌ی بهتری امید داشت و چیزی که مهم محسوب می‌شود، نحوه‌ی کنار آمدن و برخورد هر فرد با زندگی‌اش است.

بخشی از کتاب:

وقتی دختربچه بودم باور داشتم که اگر دانۀ هندوانه را بخوریم در شکممان هندوانه رشد می‌کند. باور داشتم که اگر دانۀ سیب را بخوریم بلافاصله می‌میریم. روزی روزگاری براساس مقالات علمی باور داشتم که پلوتون یک سیاره است، اما بعدها معلوم شد که فقط یک سیارۀ کوتوله است که گوشه‌ای از منظومۀ شمسی تغییر شکل می‌دهد.

فکرش را بکنید... در گذشته چند موضوع را به‌طورقطع باور داشتید که حالا اشتباه، تقلبی و غیرطبیعی از آب درآمده‌اند؟ احتمالاً شما هم زمانی به چیزهایی باور داشتید که حالا مسخره و خنده‌دار به‌نظر می‌رسند. اما آن زمان اصلاً مسخره نبودند، از نظر شما حقیقت داشتند، حقایقی که بر مبنای واقعیت شکل نگرفته بودند؛ بلکه بر اساس دیدگاه شما به جهان ایجاد شده بودند. دوستان من، آن دیدگاه همان چشم‌انداز شماست.

  مشخصات کتاب
  شابک9786004614290
  نویسنده

  ریچل هالیس

  مترجم

  هدیه جامعی

  زبانفارسی
  ناشرکوله پشتی
  جلدشومیز
  قطعرقعی
  تعداد صفحه156
  سال انتشار1401

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
  بد خوب