دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب قانون آیین دادرسی کیفری نموداری

کتاب قانون آیین دادرسی کیفری نموداری | بلوط سفید
کتاب قانون آیین دادرسی کیفری نموداری
155,000 تومان

کتاب قانون آیین دادرسی کیفری نموداری

کتاب قانون آیین دادرسی کیفری نموداری

قانون مهم‌ترین نوشته، در علم حقوق است. دانشجویان رشته حقوق در طول دوره کارشناسی و تحصیلات تکمیلی و در آزمون‌ها همیشه در پی فهم متن قانون و در پی آن استنباط و تفسیر صحیح آن هستند و بعدها نیز در مشاغل حقوقی در پی فهم و انطباق مسائل با قوانین بر می‌آیند که مهمترین دستاویز همین متن قانون است. پس بی‌شک متن قانون مهم‌ترین مرجع برای همه جویندگان علم حقوق است که آنها را به تفسیر و استنباط صحیح و انطباق و کاربرد آن رهنمون می‌سازد. بنابراین باید ابتدائاً تلاش کرد که متن قانون که شامل عبارات و کلمات و واژگان مورد نظر مقنّن است، درست و صحیح خوانده و درک شود.
در پی این هدف که خود زمینه‌ساز بهتر فهمیدن و درک کردن قانون است، نشر چتردانش سری کتاب‌های قوانین نموداری را به چاپ رسانده است. در این کتاب‌ها قوانین بدون کوچک‌ترین دخل و تصرف و جا به جایی در متن آنها به شکل نموداری و نوینی ارائه شده است و همچنین کلمات با اهمیت و قیود تأکیدی را به شکل برجسته و روشن مشخص کرده است که باعث درک بهتر قانون شده است. نکته مهم دیگر تعیین میزان اهمیت و پرکاربرد بودن مواد قانونی در آزمون‌ها است که با نشانگری در کنار شماره ماده قانون مشخص شده است که دارای سه مرحله یا خانه است. نشانگر با یک خانه به معنای با درجه معمولی یا متوسط، نشانگر با دو خانه به معنای تعیین ماده مهم و نشانگر 3 خانه‌ای مشخص‌کننده مواد با درجه اهمیت خیلی زیاد و پرکاربرد است.
سری کتاب‌های قوانین نموداری برای دانشجویان رشته‌ حقوق در تمامی مقاطع و گرایش‌ها، صاحبان مشاغل حقوقی و هر فردی که خواهان آن است که متن قانون را بفهمد بسیار مفید است و برای داوطلبین آزمون‌های حقوقی این کتاب‌ها می‌تواند بهترین مرجع برای مراجعه به مواد قانونی و یادگیری طریقه صحیح خواندن و فهمیدن و اهمیت آنها باشد، که آمادگی بیشتری را جهت شرکت در آزمون‌های حقوقی فراهم می‌کند.
در این کتاب قانون آیین دادرسی کیفری مصوب 1392 به شکل نموداری و بدون کوچک‌ترین دخل و تصرفی به شکل نوین طراحی و چاپ شده است.

ویژگی‌های کتاب‌های قوانین نموداری:

 • متن دقیق قانون، بدون کوچک‌ترین دخل و تصرفی در متن قانون
 • طراحی نوین نموداری برای بهتر فهمیدن قانون
 • برجسته‌سازی و مشخص نمودن واژه‌های با اهمیت و قیود تأکیدی مورد نظر مقنّن
 • تقویت بنیه علمی با خواندن و فهمیدن درست قوانین
 • انسجام و نظم ذهنی و آمادگی بیشتر برای آزمون های حقوقی
 • فهم بهتر مصادیق احصایی و تمثیلی در مواد قانونی
 • تعیین میزان اهمیت مواد قانونی با نشانگر در کنار مواد قانونی

  مشخصات کتاب
  شابک9786007316634
  نویسنده

  رضا بولاغی

  حبیب الله جمادی

  زبانفارسی
  ناشرچتر دانش
  جلدگالینگور
  قطعربعی
  تعداد صفحه415
  سال انتشار1402

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
  بد خوب