دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب مانیفست قهرمان هر روزه

کتاب مانیفست قهرمان هر روزه | بلوط سفید
کتاب مانیفست قهرمان هر روزه
210,000 تومان

کتاب مانیفست قهرمان هر روزه

کتاب مانیفست قهرمان هر روزه

اگر چیزی ندارید که به‌خاطرش بمیرید، لازم نیست زنده بمانید. رابین شارما، مربی باتجربه در زمینۀ موفقیت شخصی، این بار در کتاب مانیفست قهرمان هر روزه برنامه‌ای را در اختیار ما قرار می‌دهد تا از طریق آن به بهره‌وری، مثبت‌اندیشی و آزادی روحی دست یابیم و بتوانیم زندگی‌مان را برای همیشه تغییر دهیم.

درباره‌ی کتاب مانیفست قهرمان هرروزه:
چگونه به آرمان‌هایمان ایمان داشته باشیم؟ چطور حال بد خود را بپذیریم؟ به چه نحوی از سلامتی‌مان مراقبت کنیم؟ نگاهمان به مرگ چگونه باید باشد؟ کتاب مانیفست قهرمان هرروزه (The Everyday Hero Manifesto: Activate Your Positivity, Maximize Your Productivity, Serve The World) قرار است به این پرسش‌ها و بیشتر از این‌ها پاسخ دهد. این کتاب بیانه‌ای از سمت انسان‌های موفق است.

با تجربۀ سال‌ها مربیگری برای شرکت‌ها و کسب‌وکارهای موفقی همچون مایکروسافت، ناسا، استارباکس و...، رابین شارما (Robin Sharma) این کتاب ساده و کاربردی را در 101 فصل تدوین کرده تا به ما برنامه‌ای جامع و راهبردی برای تغییر پایدار در زندگی ارائه دهد. شارما با ارائۀ مثال‌هایی از زندگی خود و مرور خاطرات شخصی‌اش جذابیت این کتاب را صدچندان کرده است.

زبان گرم و صمیمانۀ این کتاب به ما چنین القا می‌کند که گویی شارما دوست و همراه ماست، از موفقیتمان خوشحال و از شکست‌هایمان ناراحت می‌شود، اما همواره آماده است تا دست ما را بگیرد و تشویقمان کند که مسیر خود را ادامه دهیم. نویسندۀ این مانیفست خود می‌گوید که این کتاب را طوری نوشته انگار آخرین کتابش است و در آن از مسیری گفته که در آن قدم گذاشته است، با این امید که ما بتوانیم از خطرات پیش رو بپرهیزیم و موانع را به موفقیت تبدیل کنیم.

مانیفست قهرمان هرروزه آغازی است برای تبدیل شدن به قهرمانی هرروزه، شارما در این کتاب به ما یاد می‌دهد تا قلبی مملو از قهرمان‌گرایی در این جهان زیبا و گاه خشن قدم بگذاریم و شکوه قدرت‌هایمان را بپذیریم، کامل و توأم با وقار کار کنیم، زندگی ساده‌ای داشته باشیم، بیش از آنچه می‌گیریم ببخشیم، جسور باشیم، از پاداش کار و سود شاهکارمان لذت ببریم، و دلسوزانه عشق بورزیم.

علاوه بر فصل‌های کوتاه و کاربردی این کتاب، شارما در این اثر منابعی برای مطالعه و تمرین بیشتر نیز معرفی می‌کند، و در انتها، فهرستی ارائه می‌دهد از 25 فیلم، مستند و کتابی که باعث تحول در زندگی می‌شوند.

بخشی از کتاب:

وقتی هیچ‌کس باورتان ندارد، باید بیش از همه به خودتان ایمان داشته باشید.

کسانی که می‌خواهند نبوغ درونی‌شان را کاملاً هویدا کنند می‌دانند که خودباوری و ایمان به خود و مأموریت ارزشمندشان دروازۀ محبوبیت است، به‌ویژه، در مقابل تمسخر، تردید، حمله و ناملایمات. این موضوع راه حقیقی رسیدن به جاودانگی است. چون الگوی شریفی که از خود به جای می‌گذارید، مدت‌ها پس از مرگتان، به حیات خود ادامه خواهد داد.

مسیر رسیدن به یک زندگیِ قهرمانانه رنگارنگ، الهام‌بخش، شلوغ، حیرت‌آور، پرهمهمه و باشکوه است. خود را وقف عظمت‌تان کنید تا به نتایج زیبایی برسید. تلاش برای خلق جهانِ روشن‌ترْ سفر عالی و عاقلانه‌ای را برایتان رقم خواهد زد. حرفم را باور کنید. آشنایی با شکوهِ بی‌کرانِ خلاق‌ترین، قدرتمندترین و دلسوزترین جنبۀ وجودی‌تان به اطرافیان انرژی می‌بخشد تا موهبت‌هایشان را به یاد بیاورند و سیاره‌مان هم به جای صمیمانه‌تری تبدیل می‌شود.

می‌خواهم قصۀ خودم را برایتان تعریف کنم تا مرا بهتر بشناسید. چون قرار است در میان این صفحات زمانی را با هم بگذرانیم.

من نه خاصم و نه حکیم. از گوشت و خون ویژه و متفاوتی ساخته نشده‌ام.

مثل شما استعدادهایی دارم. مثل هر انسانی ایرادهایی دارم و به یک اندازه با تزلزل، کم‌ارزشی، ترس، شجاعت، سودمندی و امید آشنا هستم.

 

مشخصات کتاب
شابک9786227566437
نویسنده

گری جان بیشاپ

مترجم

محدثه احمدی

زبانفارسی
ناشرنشر نون
جلدشومیز
قطعرقعی
تعداد صفحه362
سال انتشار1402

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب