دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب آخرین تابوت

کتاب آخرین تابوت | بلوط سفید
کتاب آخرین تابوت
105,000 تومان

کتاب آخرین تابوت

کتاب آخرین تابوت

کتاب آخرین تابوت حاوی روایتی از چند پروندهٔ واقعی دربارهٔ اقدامات اسرائیل در قبال ایران است. این کتاب، به‌گفتهٔ نویسنده، نشان می‌دهد که اسرائیل چگونه ظرفیت‌های ایران را به تهدید تبدیل کرده است. این کتاب از جامعهٔ ورزشی ایران و نفوذ این کشور در آن نمونه آورده است.

در یک تقسیم‌بندی می‌توان ادبیات را به ۲ گونهٔ داستانی و غیرداستانی تقسیم کرد. ناداستان (nonfiction) معمولاً به مجموعه نوشته‌هایی که باید جزو ادبیات غیرداستانی قرار بگیرند، اطلاق می‌شود. در این گونه، نویسنده با نیت خیر، برای توسعهٔ حقیقت، تشریح وقایع، معرفی اشخاص، یا ارائهٔ اطلاعات و به دلایلی دیگر شروع به نوشتن می‌کند. در مقابل، در نوشته‌های غیرواقعیت‌محور (داستان)، خالق اثر صریحاً یا تلویحاً از واقعیت سر باز می‌زند و این گونه به‌عنوان ادبیات داستانی (غیرواقعیت‌محور) طبقه‌بندی می‌شود. هدف ادبیات غیرداستانی تعلیم عامهٔ مردم است (البته نه به‌معنای آموزش کلاسیک و کاملاً علمی و تخصصی که عاری از ملاحظات زیباشناختی است)؛ همچنین تغییر و اصلاح نگرش، رشد افکار، ترغیب، یا بیان تجارب و واقعیات از طریق مکاشفهٔ «مبتنی بر واقعیت» از هدف‌های دیگر ناداستان‌نویسی هستند. ژانر ادبیات غیرداستانی به مضمون‌های بی‌شماری می‌پردازد و فرم‌های گوناگونی دارد. انواع ادبی غیرداستانی می‌توانند شامل موارد فهرست زیر باشند:

جستارها، زندگی‌نامه‌ها، کتاب‌های تاریخی، کتاب‌های علمی - آموزشی، گزارش‌های ویژه، یادداشت‌ها، گفت‌وگوها، یادداشت‌های روزانه، سفرنامه‌ها، نامه‌ها، سندها، خاطره‌ها، نقدهای ادبی.

قسمتی از کتاب :

قهوه خانه - مرز ایران و ترکیه

ساعت 11:20 صبح

دو نفر در اتاق پشتی قهوه خانه با لپتاپ نشسته بودند و به محض اینکه قهوه چی گردنبند را برایشان برد، دانه های درشت گردنبند را شمردند.

به دانه هفتم که رسیدند ، خیلی با احتیاط آن را جدا کردند و زیر یک دستگاه حرارتی قرار دادند . وقتی آن قدر حرارت بالا رفت که آن مهره از هم بازشد، یک میکروفلش داخلش بود، آن را برداشتند و به لپ تاپوصل کردند.

نفر اصلی لبخندی از سر رضایت زد و به کنار دستی اش اشاره کرد که برو .

چند دقیقه بعد ناصر در حال کشیدن قلیان بود که آن شخص آمد لب تخت ناصر نشست و گفت  : خسته نباشی گل کاشتی

<
مشخصات کتاب
شابک9786229832738
نویسنده

محمدرضا حدادپور جهرمی

زبانفارسی
ناشرحداد
جلدشومیز
قطعرقعی
تعداد صفحه209
سال انتشار.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب