دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

دروس عمومی دانشگاهی : کتاب انقلاب اسلامی ؛ زمینه ها ، دستاوردها ، آسیب ها

کتاب انقلاب اسلامی ؛ زمینه ها ، دستاوردها ، آسیب ها | بلوط سفید
دروس عمومی دانشگاهی : کتاب انقلاب اسلامی ؛ زمینه ها ، دستاوردها ، آسیب ها
65,000 تومان

دروس عمومی دانشگاهی : کتاب انقلاب اسلامی ؛ زمینه ها ، دستاوردها ، آسیب ها

کتاب انقلاب اسلامی ؛ زمینه ها ، دستاوردها ، آسیب ها

کتاب انقلاب اسلامی؛ زمینه ها، دستاوردها و آسیب ها یکی از عناوین مصوب در طرح کوتاه مدت تحول دروس معارف اسلامی است که به اهتمام ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اجرایی شده است. این کتاب که طرح کوتاه مدت تحول دروس معارف اسلامی است به قلم محمد شفیعی فر، امیر سیاهپوش و سید محمدحسین راجی است. نویسندگان برجسته این کتاب از تجربه تدریس دروس معارف اسلامی و نیز تدریس علوم سیاسی و اجتماعی در حوزه های مختلف و ارائه میدانی در دانشگاه ها و محافل عمومی برای تدوین این کتاب بهره برده اند.
در کتاب انقلاب اسلامی؛ زمینه ها، دستاوردها و آسیب ها، تلاش شده است سرفصل های مصوب مورد توجه قرار بگیرد ذیل آن با نگاه جدید و با مستنداتی نو، دستاوردها و آثار گوناگون انقلاب اسلامی را تبیین کند. هم چنین در این کتاب به مباحث اصلی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی هم در ساختار و هم در محتوا توجه شده است.

ویژگی مهم کتاب انقلاب اسلامی دکتر امیر سیاهپوش و همکاران, پرداختن به دستاوردهای گوناگون انقلاب اسلامی بر اساس یافته های تجربی و بین المللی استو هم چنین تلاش شده است، بر اساس کتب تاریخی و خاطرات و نوشته های رجال دربار پهلوی، وضعیت آن دوران در ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی توصیف شود.

کتاب کتاب انقلاب اسلامی؛ زمینه ها، دستاوردها و آسیب ها، عنوان 2 واحد کتاب درسی می باشد که توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی تبیین شده است و توسط دفتر نشر معارف منتشر شده است.

  مشخصات کتاب
  شابک9786004414524
  نویسنده

  امیر سیاهپوش

  سید محمدحسین راجی

  محمد شفیعی فر

  زبانفارسی
  ناشرمعارف
  جلدشومیز
  قطعوزیری
  تعداد صفحه258
  سال انتشار1401

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
  بد خوب