دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب برونر و سودارث 2021 - جلد 10 ؛ متابولیسم و اندوکرین

کتاب برونر و سودارث 2021 - جلد 10 ؛ متابولیسم و اندوکرین | بلوط سفید
کتاب برونر و سودارث 2021 - جلد 10 ؛ متابولیسم و اندوکرین
170,000 تومان

کتاب برونر و سودارث 2021 - جلد 10 ؛ متابولیسم و اندوکرین

کتاب برونر و سودارث 2021 - جلد 10 ؛ متابولیسم و اندوکرین

کتاب مرجع پرستاری داخلی-جراحی برونر و سودارث، ویرایش پانزدهم، در پاسخ به پیچیدگی‌ ماهیت پرستاری بالینی امروز تحت ویرایش و به روزرسانی قرار گرفته است. هم چنین این کتاب حاوی اطلاعاتی است که برای پاس شدن در آزمون NCLEX ضروری بوده و پاسخگوی چالش‌ها و فرصت ‌های بالینی پرستاری است. از طریق این کتاب پرستاران می‌توانند به خوبی در نقش‌های متنوعی که بر عهده دارند، ایفای نقش کنند.

ویژگی‌های شروع هر فصل‌ها که ذهن شما را باز می‌کند:

  • در ابتدای هر فصل، وضعیت یک بیمار توضیح داده می‌شود و یکی از توانمندی‌های پرستاری و کاربرد آن در فرایند پرستاری ارائه می‌گردد.
  • ارائه یک مطالعه موردی با تمرکز بر توانمندی‌های QSEN (آموزش ایمنی و کیفیت پرستاری)، آغازگر هر فصل بوده، نقطه‌ای برای شروع بحث در مورد یکی از توانمندی‌های پرستاری است که توسط موسسه QSEN (Nurses for Education safety and Quality) تعیین شده و شامل مراقبت بیمار محور، همکاری و کار گروهی، مراقبت بالینی مبتنی بر شواهد، بهبود کیفیت، ایمنی و انفورماتیک است. این خصوصیات جهت در نظر گرفتن دانش، مهارت و نگرش در ارائه مراقبت ایمن و با کیفیت از بیمار، ضروری است. جهت سهولت استفاده، لیستی از مطالعات موردی در مکان‌های مختلف کتاب، متناسب با موضوع هر فصل ، در قالب "مطالعه موردی" آورده شده است.

کتاب غدد برونر استاد همراه که تحت پوشش بخشی با عنوان عملکرد متابولیک و اندوکرین شامل 4 فصل شده و موارد زیر را مورد بررسی قرار می‌دهد:

  • بررسی اداره بیمار مبتلا به چاقی
  • اداره بیماران مبتلا به اختلالات صفراوی
  • بررسی و اداره بیمار مبتلا به اختلالات
  • اداره بیمار مبتلا به دیابت

این کتاب در ابتدای هر فصل به بیان اهداف آموزشی آن فصل پرداخته است و این گونه اشاره می‌کند که بعد از مطالعه فصل بررسی و اداره بیمار مبتلا به چاقی خواننده قادر خواهد بود که:

  • علل، خطرات و پاتوفیزیولوژی مرتبط با چاقی را شرح دهد؛ بین یافته های ارزیابی طبیعی و غیر طبیعی شناسایی شده در بیمار مبتلا به چاقی تمایز قائل شود؛ راه کارهای کمک کننده در پیشگیری و درمان چاقی، شامل تعدیل سبک زندگی، درمان دارویی و مداخلات غیر جراحی را شناسایی کند.
  • اقدامات پرستاری در نظر گرفته شده برای بیمار مبتلا به چاقی را با استفاده از مداخلات غیر چراحی شرح دهد و ...

<

مشخصات کتاب
شابک9786004896061
نویسنده

ملاحت نیک روان‌ مفرد

زبانفارسی
ناشرحیدری
جلدشومیز
قطعوزیری
تعداد صفحه317
سال انتشار1401

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب