دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب برونر و سودارث 2021 - جلد 16 ؛ عفونی و اورژانس

کتاب برونر و سودارث 2021 - جلد 16 ؛ عفونی و اورژانس | بلوط سفید
کتاب برونر و سودارث 2021 - جلد 16 ؛ عفونی و اورژانس
99,000 تومان

کتاب برونر و سودارث 2021 - جلد 16 ؛ عفونی و اورژانس

کتاب برونر و سودارث 2021 - جلد 16 ؛ عفونی و اورژانس

کتاب مرجع پرستاری داخلی-جراحی برونر و سودارث، ویرایش پانزدهم، در پاسخ به پیچیدگی‌ ماهیت پرستاری بالینی امروز تحت ویرایش و به روزرسانی قرار گرفته است. هم چنین این کتاب حاوی اطلاعاتی است که برای پاس شدن در آزمون NCLEX ضروری بوده و پاسخگوی چالش‌ها و فرصت ‌های بالینی پرستاری است. از طریق این کتاب پرستاران می‌توانند به خوبی در نقش‌های متنوعی که بر عهده دارند، ایفای نقش کنند.

ویژگی‌های شروع هر فصل‌ها که ذهن شما را باز می‌کند:

  • در ابتدای هر فصل، وضعیت یک بیمار توضیح داده می‌شود و یکی از توانمندی‌های پرستاری و کاربرد آن در فرایند پرستاری ارائه می‌گردد.
  • ارائه یک مطالعه موردی با تمرکز بر توانمندی‌های QSEN (آموزش ایمنی و کیفیت پرستاری)، آغازگر هر فصل بوده، نقطه‌ای برای شروع بحث در مورد یکی از توانمندی‌های پرستاری است که توسط موسسه QSEN (Nurses for Education safety and Quality) تعیین شده و شامل مراقبت بیمار محور، همکاری و کار گروهی، مراقبت بالینی مبتنی بر شواهد، بهبود کیفیت، ایمنی و انفورماتیک است. این خصوصیات جهت در نظر گرفتن دانش، مهارت و نگرش در ارائه مراقبت ایمن و با کیفیت از بیمار، ضروری است. جهت سهولت استفاده، لیستی از مطالعات موردی در مکان‌های مختلف کتاب، متناسب با موضوع هر فصل ، در قالب "مطالعه موردی" آورده شده است.

مباحثی که در این کتاب به بحث گذاشته شده‌اند به شرح زیر می‌باشند:

  • 66 ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺑﯿﻤﺎران ﻣﺒﺘﻼ ﺑﻪ ﺑﯿﻤﺎریﻫﺎی عفونی
  • 67 پرستاری اورژانس
  • 68 ﭘﺮﺳﺘﺎری ﺑﺤﺮان

&

مشخصات کتاب
شابک9786004896115
نویسنده

ملاحت نیک روان‌ مفرد

زبانفارسی
ناشرحیدری
جلدشومیز
قطعوزیری
تعداد صفحه174
سال انتشار1401

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب