دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب ترجمه المراجعات رهبری امام علی در قرآن و عترت

کتاب ترجمه المراجعات رهبری امام علی در قرآن و عترت | بلوط سفید
کتاب ترجمه المراجعات رهبری امام علی در قرآن و عترت
270,000 تومان

کتاب ترجمه المراجعات رهبری امام علی در قرآن و عترت

کتاب ترجمه المراجعات رهبری امام علی در قرآن و عترت

بحث های این کتاب به صورت پرسش و پاسخ در طی صد و دوازده نامه انجام گرفته است. معمولا هر سوال با پاسخ پرسش قبلی در ارتباط می باشد. تقریبا همه سوالات مهمی که در بحث امامت و خلافت پیش می آید در این کتاب مطرح و پاسخ داده شده است.جذابیت در مطالعه کتاب کتاب رهبری امام علی علیه السلام در قرآن و سنت: ترجمه المراجعات، از سه زاویه قابل توجه می باشد:

  • المراجعات کتابی است از نظر فصاحت، بلاغت، تنظیم کلمات، و ترتیب جملات، کم نظیر ، بدانگونه که انسان علاقمند می شود، کتاب را تنها به خاطر الفاظش نه محتویاتش، چندین بار بخواند.
  • کتاب رهبری امام علی علیه السلام در قرآن و سنت: ترجمه المراجعات، حاوی محتوای پر مغز، عمیق و همراه با استدلال های قوی و روشن.
  • از همه جالب تر رعایت ادب، و احترام در بحث است که در سراسر این کتاب به چشم می خورد.

نویسنده کتاب رهبری امام علی علیه السلام در قرآن و سنت: ترجمه المراجعات با تمسک به شعری پر مغز این کتاب را مورد خطاب قرار داده و می گوید:
ای کتاب من بر روی زمین به سیر خود ادامه بده و به هر کجا که می خواهی برو! بگذار خوانندگان تو را آنچنان که دوست دارند و در هر وقت بخوانند. در تو دروغی وجود ندارد که از آن در هراس باشم. و در تو جهل، و مسله ای بی دلیل یافت نمی شود که به آبرویت لطمه وارد سازد.

مشخصات کتاب
شابک9789643042486
نویسنده

سید عبدالحسین شرف الدین موسوی عاملی

مترجم

محمدجعفر امامی

زبانفارسی
ناشرچاپ و نشر بین الملل
جلدشومیز
قطعوزیری
تعداد صفحه574
سال انتشار1399

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب