دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب حجره پریا

کتاب حجره پریا | بلوط سفید
کتاب حجره پریا
114,000 تومان

کتاب حجره پریا

کتاب حجره پریا

 کتاب حجره پریا داستان تلاش‌های دختر طلبه‌ای به نام پریا است که به تازگی سطح دوم حوزه خواهران را در شهرش تمام کرده است و برای ادامه تحصیل در سطح سه رشته فلسفه، به شهر قم می‌رود. او شش نفر از دختران خوابگاه که مانند خودش پرتلاش و باهوش هستند را انتخاب می‌کند تا با او هم حجره شوند. اسم کتاب هم از همین موضوع گرفته شده است. پریا و دوستانش نسبت به فضای مجازی، تقوای مجازی و مسائل مربوط با این امر بسیار دغدغه‌مندند و نسبت به مسائل روز کاملا آگاهی دارند، کار آنها، تحقیق، پژوهش و ارائه مقاله‌هایی با این موضوع و مباحثات گروهی است. هفت دختر داستان حجره پریا، با یک گروه از آتئیست‌ها در فضای مجازی مناظره‌ای۱۴ روزه انجام می‌دهند و وقتشان را به مطالعه‌ کتاب و پیدا کردن منابع موثق می‌گذارند. در ادامه این کتاب به فعالیت‌های نیروهای گمنام و فداکار هم می‌پردازد.

بخشی از کتاب

 « آیا مشکل این دنیا با بی خدایی حل میشه؟! اصلاً فرض کنین خدا نباشه یا بهش هیچ اعتقادی نداشته باشیم. قراره وضع و حال و دنیای ما بهتر از اینی که هست باشه؟! باور به خدا، جای از زندگی ما را تنگ کرده یا و دلایل مناسب براش پیدا نکردیم؟ اگه جایی از زندگی ما را تنگ کرده باشه و بخوایم حذفش کنیم تا راحت تر زندگی کنیم، داریم خودمونو گول میزنیم. اگه هم دلایلِ مناسب برای وجودش پیدا نکردیم، اینم یعنی اینکه بالاخره قبول داریم که هست، امّا نتونستیم براش دلیل بتراشیم!»

برای دو دقیقه شاید هم بیشتر، همه کسانی که آنلاین بودن سکوت کردن. بعد یواش یواش دهن همه باز شد! همه شروع کردن به اظهارنظر، از جمله خود عطا. قرار شد نسیم فقط به پیام های عطا دقّت کنه و جواب بده.

 

  مشخصات کتاب
  شابک9786229742655
  نویسنده

  محمدرضا حدادپور جهرمی

  زبانفارسی
  ناشرحداد
  جلدشومیز
  قطعرقعی
  تعداد صفحه246
  سال انتشار1401

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
  بد خوب