دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب راهنمای جامع داروشناسی بالینی

کتاب راهنمای جامع داروشناسی بالینی | بلوط سفید
کتاب راهنمای جامع داروشناسی بالینی
180,000 تومان

کتاب راهنمای جامع داروشناسی بالینی

کتاب راهنمای جامع داروشناسی بالینی

کتاب راهنمای جامع داروشناسی بالینی تالیف هادی بهرامی و سایر همکاران نشر حیدری به صورت یک منبع جامع و کامل برای دستیابی سریع به اطلاعاتی از قبیل اسامی تجاری، اشکال دارویی، مکانیسم اثر، نحوه تجویز، تداخلات دارویی و مراقبت‌های پرستاری مربوط به دارو می‌باشد. رشته پرستاری از حساسیت خاصی برخوردار است و پرستاران در بخش‌های درمانی باید از توانمندی‌های ویژه برخوردار باشند. یکی از این توانمندی‌ها، بکارگیری و اجرای دستورات دارویی می‌باشد از این رو لازم است دانش کافی در خصوص داروهای پرکاربرد را داشته باشند. راهنمای داروشناسی بالینی بهرامی بر آن است تا اطلاعات کاربردی و بالینی در خصوص داروها که اکثرا به صورت وریدی مورد استفاده قرار می‌گیرند را در اختیار خوانندگان قرار دهد.

کتاب راهنمای جامع داروشناسی بالینی به نام‌های تجاری دارو، گروه دارویی و درمانی، اشکال دارویی، موارد مصرف، فارماکوکینتیک، فارماکودینامیک، موارد منع مصرف و احتیاطات، تداخلات دارویی و نحوه تجویز و انفوزیون داروها در مراکز درمانی می‌پردازد که با استفاده از منابع دارویی نگاشته شده است. از مهمترین مزیت‌های کتاب راهنمای داروشناسی بالینی نسبت به کتاب‌های فارماکولوژی دیگر، رنگی بودن تصاویر، سلیس بودن متن و کاربردی بودن محتوای آن می‌باشد و همچنین این کتاب دارای مکانیسم اثر و عوارض دارویی همراه با تصویر و رمزهای دارویی خاص ارائه شده است که باعث درک بهتر مطلب برای خوانندگان می‌گردد.

همچنین کتاب راهنمای جامع داروشناسی بالینی هادی بهرامی مشتمل بر دو بخش داروها و سرم تراپی می‌باشد که مبحث سرم تراپی به‌طور کامل و سلیس جهت دانشجویان و پرسنل بیان شده است و در هیچ کتابی تا به حال مبحث سرم تراپی به‌طور جامع و کامل همراه با تصاویر رنگی ذکر نشده است. این کتاب مناسب دانشجویان پزشکی، داروسازی، پرستاری، هوشبری، اتاق عمل، فوریت‌های پزشکی، مامایی، علوم آزمایشگاهی و بهداشت می باشد.

ویژگیهای کتاب:

  • دارای تصاویر رنگی رنگی بودن، متنی روان و محتوای کاربردی
  • منبع جامع و کامل برای دستیابی سریع به اطلاعاتی از قبیل اسامی تجاری، اشکال دارویی، مکانیسم اثر و ...
  • مناسب دانشجویان پزشکی، داروسازی، پرستاری، هوشبری، اتاق عمل، فوریت‌های پزشکی، مامایی، علوم آزمایشگاهی و بهداشت

مشخصات کتاب
شابک9786004893572
نویسنده

هادی بهرامی

زبانفارسی
ناشرحیدری
جلدشومیز
قطعرقعی
تعداد صفحه242
سال انتشار1402

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب