دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب علوم اعصاب بالينی (مبانی اختلالات نورودجنراتيو و سايکولوژيک)

کتاب علوم اعصاب بالينی (مبانی اختلالات نورودجنراتيو و سايکولوژيک) | بلوط سفید
کتاب علوم اعصاب بالينی (مبانی اختلالات نورودجنراتيو و سايکولوژيک)
400,000 تومان

کتاب علوم اعصاب بالينی (مبانی اختلالات نورودجنراتيو و سايکولوژيک)

کتاب علوم اعصاب بالينی (مبانی اختلالات نورودجنراتيو و سايکولوژيک)

علوم اعصاب بالینی مروری جامع بر پایه های بیولوژیکی اختلالات عمده روانشناختی و روانپزشکی ارائه می دهد و اطلاعات اساسی در مورد اصول تشریحی و فیزیولوژیکی عملکرد مغز را ارائه می دهد. علاوه بر این، کتاب اطلاعات مربوط به پلاستیک عصبی، داروشناسی، تصویربرداری از مغز و تکنیک های تحریک مغز را ارائه می دهد.

در فصل های بعدی اختلالات روانشناختی خاص و بیماری های نورودژنراتیو شامل اختلالات عمده افسردگی و دو قطبی ، اضطراب ، اسکیزوفرنی ، اختلالات منشا کودکی و اعتیاد و همچنین اختلالات نورودژنراتیو، مانند پارکینسون و آلزایمر وجود دارد. این کتاب درسی بسیار خواندنی نمونه های موردی و تصاویر را گسترش می دهد تا آخرین یافته های تحقیق در علوم اعصاب بالینی را از دیدگاه تجربی ، میان رشته ای مورد بحث قرار دهد.

نوروآناتومی چیست؟
نوروآناتومی (Neuroanatomy) مطالعه ساختمان سیستم عصبی (Nervous system) به صورت ماکروسکوپیک و میکروسکوپیک است. سیستم عصبی مجموعه عناصریست که می‌تواند هماهنگی موجود زنده را با محیط برقرار نموده و نیز سیستم‌های داخل بدن موجود زنده را با یکدیگر هماهنگ نمایند.

نورو آناتومی شاخه ای از علم پزشکی می باشد که پیچیدگی ها و رمز و رموز پیچیده آن، یادگیری آن را دشوار می سازد . اگر این شاخه علم تشریح، بر اساس کاربردهای کلینیکی تدوین و آموزش داده شود، نه تنها یادگیری آن دشوار نبوده، بلکه بسیار شیرین نیز خواهد بود .

 

مشخصات کتاب
شابک9786004894487
نویسنده

Lisa L.weyandt

مترجم

حمیدرضا چگینی

زبانفارسی
ناشرحیدری
جلدسخت
قطعوزیری
تعداد صفحه428
سال انتشار1399

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب