دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب نقش و رسالت زن جلد اول عفاف و حجاب در سبک زندگی‌ ایرانی‌ اسلامی

کتاب نقش و رسالت زن جلد اول عفاف و حجاب در سبک زندگی‌ ایرانی‌ اسلامی | بلوط سفید
کتاب نقش و رسالت زن جلد اول عفاف و حجاب در سبک زندگی‌ ایرانی‌ اسلامی
35,000 تومان

کتاب نقش و رسالت زن جلد اول عفاف و حجاب در سبک زندگی‌ ایرانی‌ اسلامی

کتاب نقش و رسالت زن جلد اول عفاف و حجاب در سبک زندگی‌ ایرانی‌ اسلامی

بعد از انقلاب شاهد برخوردهای افراطی و تفریطی در زمینه‌ حجاب و عفاف بوده‌ایم. بسیاری از حرکتهایی که در این زمینه صورت گرفته است، برخوردهای، ظاهری سطحی، احساسی، موردی، مقطعی، دفعی و ضربتی بوده است.
درحالیکه حجاب، مقوله‌ای فرهنگی است و هـرگونه اشاعه و تصمیم‌گیری و تبلیغ درباره‌ی آن و در مورد آن، باید تدریجی، مستمر، عمیق، همه‌جانبه و مدبرانه باشد. افراد در این زمینه نباید سلیقه‌ای عمل کنند، بلکه استراتژی واحدی برای نحوه‌ی برخورد با آن باید حاکم باشد. در این راستا لازم است در درجه‌ی اول، دیدگاههای مقام معظم رهبری بعنوان امام امت و چشم بصیر و دیده‌بان نظام در این زمینه استخراج و مبنای عمل قرار گیرد. در این کتاب سعی شده است تمامی سخنان ایشان در این زمینه به دقت مطالعه، استخراج و در قالب پنج فصل و با عناوین عفت و حیا، روابط زن و مرد، حجاب و پوشش، کشف حجاب و بیبندو‌باری، و روش برخورد با بی بند و‌ باری، ارائه گردد.
در استخراج، گردآورى و دسته‌بندى سخنان معظمٌ‌له و ارائه‌ی آن در قالب اثر حاضر، تمامی سخنرانیها و پیامهاى ایشان درباره‌ی زنان، از آغاز پیروزى انقلاب اسلامى تا سال 1392 حتی سخنانی که بعضا رسانه‌ای نشده است؛ ـ مانند توصیه‌هایی که هنگام خواندن خطبه‌ی عقد به جوانان داشته‌اندـ اما در مخزن اسناد دفتر معظمٌ‌له موجود بوده، مورد بررسى قرار گرفته است که حجم گسترده‌ آنها، توجه و اهتمام رهبر معظم انقلاب را نسبت به مسائل زنان نشان میدهد.

مشخصات کتاب
شابک9789642951789
نویسنده

امیرحسین بانکی پور فرد

زبانفارسی
ناشرانقلاب اسلامی
جلدشومیز
قطعرقعی
تعداد صفحه152
سال انتشار1401

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب