دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب نکات طلایی قانون یار تجارت

کتاب نکات طلایی قانون یار تجارت
ناموجود
کتاب نکات طلایی قانون یار تجارت
0 تومان

کتاب نکات طلایی قانون یار تجارت

کتاب نکات طلایی قانون یار تجارت

مخصوص داوطلبان آزمون های حقوقی

کتاب نکات طلایی قانون یار تجارت، نتیجه دست‌نوشته‌ها، خلاصه‌نویسی‌ها و جزوات طلایی و فوق‌العاده رتبه‌های یک رقمی آزمون وکالت است، به همین دلیل داوطلبان آزمون وکالت و سایر آزمون‌های حقوقی می‌توانند با مطالعه نکته‌های این کتاب به همراه متن مواد قانون، برترین نتیجه را در آزمون به دست آورند.

نتیجه‌ای که نکته‌های این نوشته علمی در آزمون وکالت دوره‌های قبل برای داوطلب آزمون داشته است کسب نتیجه بالای 90% و در نهایت قبولی در آزمون وکالت با رتبه یک رقمی بود. در نتیجه این نکته‌ها با حجم کم و مختصر و مفید، بهترین نتیجه ممکن را در آزمون‌های حقوقی علی‌الخصوص آزمون وکالت داشته است.

از ویژگی فوق‌العاده اثر حاضر این است که در بین نکته‌های مندرج در کتاب، پیشنهادات، تجارب و توصیه‌های رتبه‌های یک رقمی آورده شده که اهمیت آن‌ها بسیار زیاد می‌باشد. از راهی پیش روید که رتبه‌های یک رقمی پیش رفته‌اند.

در بخشی از کتاب نکات طلایی قانون یار تجارت می‌خوانید:

نکات مهم و آزمونی بحث ورشکستگی تاجر
نکته 293: هرگز فراموش نکنید دو نوع تصفیه داریم. یکی تصفیه عادی و دیگری تصفیه اختیاری.

نکته 294: عده‌ای که خودشان تجارت نمی‌کنند اما به نام و حساب کسی دیگر تجارت می‌کنند تاجر محسوب نمی‌شوند و نمی‌توان حکم ورشکستگی آن‌ها را صادر کرد (مثل مدیر شرکت) چون مدیر است و برای خود معامله نمی‌کند بلکه برای شرکت معامله می‌کند و سود و زیان اقدام او نیز متوجه شرکت است.
با این وجود حق‌العمل کار اگر چه به حساب دیگری معامله می‌کند اما بر اساس قانون، تاجر محسوب می‌شود و می‌تواند مشمول قواعد ورشستگی باشد.

نکته 295: چنانچه تاجر پس از توقف، چند فقره چک تضمین شده بانک مسکن را به نفع کسی ظهرنویسی نماید، این انتقال صحیح نیست.
همچنین لازم به ذکر است اگر معامله تاجر در زمان قبل از توقف مسبوق به تبانی بوده باشد، این معامله باطل بوده و هیچ تاثیری بر آن مترتب نمی‌باشد و طرف معامله باید عین و منافع آن را مسترد نماید.

نکته 296: مرجع رسیدگی به شکایت از عملیات مدیر تصفیه، عضو ناظر می‌باشد که باید ظرف 3 روز به شکایت رسیدگی نماید و مرجع رسیدگی به شکایت از تصمیمات عضو ناظر، دادگاه است.

مشخصات کتاب
شابک9786226055680
نویسنده

بهنام اسدی

زبانفارسی
ناشرقانون یار
جلدسلفون
قطعرقعی
تعداد صفحه224
سال انتشار1397

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب