دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب هادی فرز

کتاب هادی فرز | بلوط سفید
کتاب هادی فرز
72,000 تومان

کتاب هادی فرز

کتاب هادی فرز

کتاب هادی فرز داستان پسری است که علی رغم تولد و تربیت در یک خانواده شهید، اما راه مناسبی در پیش نگرفت و پس از تشکیل باند، اقدام به زدن یکی از صرافی‌های بزرگ شیراز کرد. با تدبیر نیروی انتظامی این باند متلاشی و هادی متواری شد. اما این پایان ماجرا نبود و امام حسین علیه السلام جور دیگری برای او رقم زده بود.


بخشی از کتاب هادی فرز :

 

سال ۶۷ بود. محدثه، بعداز شهادت دو تا از پسرهایش در جبهه، باردار شد. جای زخم و غم دو تا پسری که در سالهای ۶۵ و ۶۶ غریبانه شهید شده بودندهنوز جنازه هایشان برنگشته بود، روی دل این مادر مانده بود. در ظرف کمتر از یک سال، تمام موهایش سفید شد. چون فرزندان نوجوانش که در سن سیزده سالگی شهید شده بودند تمام هست و نیست و زندگی اش بودند.

تا این که خداوند مقدر کرد و حدوداً ده ماه بعد از شهادت پسر دوم، دختری به دنیا آورد.  همان روز اول اسمش را مرضیه گذاشتند.دختری در نهایت زیبایی و سپیدرویی . این قدر که زنهای همسایه می گفتند چـرا محدثه خانم اسم دختر خوشکلش را خورشید نگذاشته است. ازبس زیبا و تودل برو بود. اوس مصطفی، شوهر محدثه خانم، اوستای بنا بود.

از آن اوستاهای بسیار جدی و ساکت؛ از آنها که زیادی مهربان اند، اما نمی خندند.

از آنها که اگر قیافه شان را ببینید، می گویید برج زهرمار هستند، اما وقتی با آن ها هم صحبت می شوید دوست ندارید از کنارشان تکان بخورید. اوس مصطفى مشغول تعمیر و بازسازی ساختمان های اداری شیراز بود.

این ساختمان ها بر اثر بمباران خراب شده بودند. به همین علت نتوانست به جبهه برود. اما با جبهه رفتن پسران نوجوانش هم مخالفت نکرد.

آنها رفتند و شهید شدند. اوس مصطفی ماند و یک محدثه خانم افسرده . یک عالمه غم روی سینه اش . البته یک دختر ناز و خوشگل توی گهواره نصیبش شد.

 

 

  مشخصات کتاب
  شابک9786229832745
  نویسنده

  محمدرضا حدادپور جهرمی

  زبانفارسی
  ناشرحداد
  جلدشومیز
  قطعرقعی
  تعداد صفحه144
  سال انتشار1401

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
  بد خوب