دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب کارتابل

کتاب کارتابل | بلوط سفید
کتاب کارتابل
94,000 تومان

کتاب کارتابل

کتاب کارتابل

مستند داستانی کارتابل اثر محمدرضا حدادپور جهرمی است که در انتشارات حداد به چاپ رسیده است. جهرمی در این اثر هم به کارشکنی‌های دشمنان اسلام و انقلاب و اثرات مخبر آن برای حال و آینده کشور پرداخته است. با گسترش صنایع و پیشرفت تولید و تبادل کالا و همکاری‌های اقتصادی بین‌ المللی حضور هیئت‌های تجاری و صنعتی بیگانه امری عادی شده و مردم حضور افراد خارجی را با عناوین اقتصادی در کشورشان پذیرا شده‌اند.

این موضوع شبکه‌های جاسوسی را هم به این اندیشه رهنمون کرده که از عناوین اقتصادی برای انجام مقاصد خود بهره بجویند. سازمان‌های جاسوسی علاوه بر استفاده از هیئت‌های اقتصادی برای جمع‌آوری اطلاعات، ماموران خود را نیز با عناوین اقتصادی روانه کشورهای مختلف می‌کنند. حال تصور کنید وقتی عناصری با عقبه فکری خطرناک و عقده‌های عمیق از انقلاب اسلامی در دراز مدت در گلوگاه صنعتی و مشاغل حساس نظامی و دفاعی قرار بگیرند به مراتب از عوامل بیگانه خطرناک ‌ترند و می‌توانند ضربات مهلکی به حال و آینده انقلاب بزنند، به علاوه این که آنان با گرفتار کردن برخی از شخصیت‌ها و چهره‌های شناخته شده در چنبره حلقه‌های جاسوسی و سوء استفاده از تجارب و سوابق و اعتماد آنان، زمینه اتفاقات عجیب و خطرناکی را رقم می‌زنند. بنابراین تمام افراد و نخبگان به نوعی در خطر گرفتار شدن در دام چنین سازمان‌هایی هستند.

در این مستند داستانی به تشریح و بررسی یکی از روش‌های نفوذ در سیستم دفاعی و برنامه‌ریزی نظامی پرداخته شده و پرده از برخی شیوه‌ها و شگردهای مورد استفاده آنان برداشته شده است. جهرمی در این مستند داستانی از تاثیر چنین افرادی در سطوح بالای اقتصادی دفاعی و نظامی سخن گفته است.

  مشخصات کتاب
  شابک9786229742617
  نویسنده

  محمدرضا حدادپور جهرمی

  زبانفارسی
  ناشرحداد
  جلدشومیز
  قطعرقعی
  تعداد صفحه204
  سال انتشار1401

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
  بد خوب