دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب کف خیابون 2

کتاب کف خیابون 2 | بلوط سفید
کتاب کف خیابون 2
162,000 تومان

کتاب کف خیابون 2

کتاب کف خیابون 2

کتاب حاضر، تحت عنوان مستند داستانی کف خیابون به بررسی رویداد های خاصی پرداخته که حاصل اطلاعات سوخته جمع آوری شده توسط (مولف) محمدرضا حدادپور جهرمی است که در لباس داستان درآمده و شب های زمستان سال 1395 در کانال تلگرامیش منتشر می نموده است. متن کتاب به زبان مهاوره و خیلی بی تکلف نگارش یافته که می توان ارتباط خوبی با آن برقرار کرد.

 بخشی از کتاب :

معمولا بعد از هر ماموریتی، حداقل سه روز مرخصی بهم میدن. حالا جای گفتن نداره اما تا حالا خیلی کم استفاده کردم. ولی ماموریت افغانستان جوری بود که خیلی حساس بود و به خاطر عدم شناخت دقیق اطلاعاتی خودم نسبت به اونجا و اینکه حتی خانمم هم نمیدونست کجا رفتم و میزان دسترسی بسیار محدودی که داشتم و همه کارها روی کول و گردن خودم بود و محتوای خود ماموریت که از نوادر پرونده های برون مرزی ما محسوب میشد، خیلی خسته شده بودم. 

معمولا وقتی از خستگی حرف میزنم، منظورم اینه که هم فکرم درد میکرد . هم جسمم دوباره مجروح شده بود . و هم از نظر روحی نیاز به یه رفرش حسابی داشتم! 

بخاطر همین با خانوم بچه ها قرار گذاشتیم که یه شب شاهچراغ بریم . یه شب بریم نماز آیت الله سید علی اصغر دستغیب . یه شب خدمت آیت الله ایمانی باشیم (که البته به خاطر وخامت حال ایشون، ملاقات نمیدادند) و اینکه شنبه بریم حسینیه سیدالشهدا و یه دل سیر استفاده کنیم. حتی قرار مشهد هم با دو سه تا از رفقا گذاشتیم که بخاطر مدرسه بچه ها مالونده شد و رفت!

بگذریم. 

   

  مشخصات کتاب
  شابک9786229713525
  نویسنده

  محمدرضا حدادپور جهرمی

  زبانفارسی
  ناشرحداد
  جلدشومیز
  قطعرقعی
  تعداد صفحه352
  سال انتشار1400

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
  بد خوب