دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب آموزش گرامر زبان انگلیسی : 500GRAMMAR BASED CONVERSATION QUESTIONS

500GRAMMAR BASED CONVERSATION QUESTIONS
کتاب آموزش گرامر زبان انگلیسی : 500GRAMMAR BASED CONVERSATION QUESTIONS
  • موجودی: موجود
  • امتیازات جایزه: 10
  • کد کالا: 1114182
  • ISBN/شابک: 9781942116011
100,000 تومان
امتیازهای جایزه لازم برای خرید این کالا: 1000

کتاب آموزش گرامر زبان انگلیسی : 500GRAMMAR BASED CONVERSATION QUESTIONS

کتاب آموزش گرامر زبان انگلیسی : 500GRAMMAR BASED CONVERSATION QUESTIONS

بیایید با آن روبرو شویم، گرامر ممکن است برای آموزش کسل کننده باشد و قطعاً می تواند خسته کننده باشد.این کتاب درس‌های گرامر را برای دانش‌آموزان ESL/EFL متوسط ​​و پیشرفته جذاب‌تر و جذاب‌تر می‌کند.متداول‌ترین نکات گرامری تدریس شده را انتخاب کرده‌ایم و سؤالات مکالمه‌ای ساخته‌ایم که به دانش‌آموزان امکان می‌دهد گرامر را به طور طبیعی بسازند.

برای هر یک از نکات گرامری توضیحات کوتاه، ساده و قابل فهم وجود دارد. می توانید این توضیحات را به دانش آموزان خود بدهید یا برای خود به عنوان راهنما یا یادآوری استفاده کنید.برای هر یک از نکات گرامری حداقل 17 سوال وجود دارد. بنابراین دانش آموزان شما چیزهای زیادی برای صحبت خواهند داشت. به علاوه، آنها از دستور زبانی که شما به آنها یاد دادید به روشی طبیعی و بدون درد استفاده خواهند کرد. پس نکات گرامری کتاب چیست؟

 گذشته بسیط، حال کامل، حال بسیط، حالت‌های امکان و احتمال، جهات در مقابل مصدرها، وجوه ضرورت، وجوه نصیحت، مقایسات، شرط‌های واقعی با آینده (اول شرطی)، خواهد بود، صدای مفعول در حال، گذشته استمراری، گفتار گزارش شده / گفتار غیرمستقیم، شرطی غیر واقعی با گذشته (شرط سوم)، شرطی غیر واقعی با حال (شرط دوم)، اسم (شمار ​​/ غیر شمارش / قابل شمارش / غیرقابل شمارش)، کمیت کننده ها، شرطی های واقعی با حال ( صفر شرطی)، حال کامل استمراری، اضافات، سؤالات برچسب، قیدهای بسامد، به عنوان ... به عنوان (معادله)، دستورات، صدای مفعول با گذشته، استفاده می شود، برای / از، ترجیح می دهم / ترجیح می دهم.

مشخصات کتاب
شابک9781942116011
نویسندهLarry W.Pitts
زبانانگلیسی
ناشرECQ Publishing
جلدشومیز
قطعوزیری
تعداد صفحه85

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب