دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب زبان اصلی بازی سرنوشت

کتاب زبان اصلی بازی سرنوشت | www.balotesefid.com
کتاب زبان اصلی بازی سرنوشت
  • موجودی: موجود
  • امتیازات جایزه: 23
  • کد کالا: 1112168
  • ISBN/شابک: 9781735771915
300,000 تومان
امتیازهای جایزه لازم برای خرید این کالا: 2300

کتاب زبان اصلی بازی سرنوشت

کتاب بازی سرنوشت 

دنیای فانتزی شگفت انگیز خدایان و انسان های فانی را در یونان جدید بازسازی شده توسط اسکارلت سنت کلر، نویسنده پرفروش، کشف کنید. خوانندگان به طرز ناامیدانه ای به این داستان جذاب هادس و پرسفون معتاد شده اند.
 
"او را بگیر و من این دنیا را ویران خواهم کرد. او را بگیر و من تو را نابود خواهم کرد. او را بگیر و من همه ما را به پایان خواهم رساند."
 
هادس، خدای عالم اموات، به خاطر حکومت انعطاف ناپذیر، کلوپ های شبانه مجلل و معامله های غیرممکن اش شناخته شده است. او که برای کنترل استفاده می شود، آماده نیست کشف کند که سرنوشت همسر آینده اش و ملکه پرسفون، الهه بهار را انتخاب کرده است.
 
پرسفونه، دانشجوی جاه طلب روزنامه نگاری، علیرغم جذابیتش به خدا، مصمم است که هادس را به خاطر شیوه های بی رحمانه و بی رحمانه اش افشا کند. او در هر مرحله از او سرپیچی می کند، حتی زمانی که جذابیت بین آنها منفجر می شود.
 
هادس خود را با چیزهای غیرممکن روبرو می کند - ثابت می کند عروس آینده اش اشتباه می کند. صرف نظر از تلاش‌های او، نیروهایی وجود دارند که می‌خواهند این دو را از هم دور نگه دارند و هادس متوجه می‌شود که برای عشق ممنوعه‌اش دست به هر کاری می‌زند، حتی از سرنوشت سرپیچی می‌کند.
 
 
 
مشخصات کتاب
شابک9781735771915
نویسندهScarlett St.Clair
زبانانگلیسی
ناشرBloom Books
جلدشومیز
قطعرقعی
تعداد صفحه380

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب