دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب زبان اصلی بعد از تاریکی

کتاب زبان اصلی بعد از تاریکی | www.balotesefid.com
کتاب زبان اصلی بعد از تاریکی
  • موجودی: موجود
  • امتیازات جایزه: 17
  • کد کالا: 1112134
  • ISBN/شابک: 9780099520863
230,000 تومان
امتیازهای جایزه لازم برای خرید این کالا: 1700

کتاب زبان اصلی بعد از تاریکی

کتاب بعد از تاریکی

چشم ها شکل شهر را مشخص می کنند...

ساعت نیمه شب در یک غذاخوری تقریباً خالی نزدیک می شود. ماری قهوه‌اش را می‌نوشد و کتابی می‌خواند، اما به زودی خلوت او آشفته می‌شود: دختری در هتل آلفاویل مورد ضرب و شتم قرار گرفته است و به کمک ماری نیاز دارد.

در همین حال، اری خواهر زیبای ماری در خواب عمیق و سنگینی می‌خوابد که «بیش از حد کامل، بیش از حد خالص» برای عادی بودن است. دو ماه طول کشیده است. اما امشب که ساعت دیجیتال ساعت 00:00 را نشان می‌دهد، با وجود اینکه دوشاخه آن بیرون کشیده شده است، اشاره‌ای از زندگی بر روی صفحه تلویزیون اتاق او سوسو می‌زند.

اتفاقات عجیب شبانه، یا ترفند شب؟

در بخشی از کتاب بعد از تاریکی می‌خوانیم:
 
اتاق تاریک است، اما چشم‌هایم به‌تدریج به تاریکی عادت می‌کند. زن جوان و زیبایی روی تخت‌خواب است. خواهر ماری، اِری. اِری آسای. بدون اینکه کسی به ما بگوید، می‌دانیم. موهای مشکی‌اش مانند سیل سیاه روی بالش پهن شده است.
 
اکنون می‌خواهیم در مورد او صحبت کنیم یا شاید باید بگوییم او را از دریچه‌ای ببینیم. نقطه دیدمان به صورت دوربین معلق در هوا است که می‌تواند به تمام جهات بچرخد. در حال حاضر دوربین ما درست بالای تخت اِری نصب شده و حالت خواب او را نشان می‌دهد. زاویه‌مان مانند پلک زدن در فواصل گوناگون تغییر می‌کند.
مشخصات کتاب
شابک9780099520863
نویسندهHaruki Murakami
زبانانگلیسی
ناشرVintage
جلدشومیز
قطعرقعی
تعداد صفحه208

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: کتاب داستانی