دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب زبان اصلی همه بزرگسالان اینجا هستند

کتاب زبان اصلی همه بزرگسالان اینجا هستند | www.balotesefid.com
کتاب زبان اصلی همه بزرگسالان اینجا هستند
  • موجودی: موجود
  • امتیازات جایزه: 23
  • کد کالا: 1112135
  • ISBN/شابک: 9781405921596
280,000 تومان
امتیازهای جایزه لازم برای خرید این کالا: 2300

کتاب زبان اصلی همه بزرگسالان اینجا هستند

کتاب همه بزرگسالان اینجا هستند

هنگامی که آسترید استریک شاهد یک تصادف اتوبوس مدرسه در مرکز شهر است، خاطره سرکوب شده دوران جوانی او که دهه ها قبل از آن پدر و مادر شده بود را از بین می برد. ناگهان آسترید متوجه می شود که او آن پدر و مادری نیست که فکر می کرد برای سه فرزندش که اکنون بزرگ شده اند بوده است. اما به چه نتیجه ای؟

کوچکترین پسر آسترید متحرک و بی تمرکز است و خودش مرتکب اشتباهات والدینی می شود. دخترش باردار است اما در تلاش است تا دوران نوجوانی خود را رها کند. و به نظر می رسد بزرگتر او زندگی بزرگسالی خود را بر اساس استانداردهایی می سنجد که هیچ کس دیگری به اشتراک نمی گذارد. اما چه کسی می‌تواند تصمیم بگیرد، پس از سال‌ها، کدام خطاهای مدت‌ها قبل مهم بودند؟ چه کسی تصمیم می گیرد که کدام عذرخواهی واقعا اهمیت دارد؟ شاید فقط نوه سیزده ساله آسترید و دوست جدیدش واقعاً شجاعت لازم را برای گفتن حقیقت به افرادی که بیشتر دوستشان دارید درک کنند.

در «همه بزرگسالان اینجا»، کیمیاگری منحصربه‌فرد اما استراوب از حکمت، شوخ طبعی و بینش در داستانی عمیقاً رضایت‌بخش درباره خواهر و برادرهای بالغ، والدین سالخورده، دوست پسرهای دبیرستانی، دختران پست راهنمایی، تأثیرات مادام العمر ترتیب تولد و همه موارد دیگر گرد هم می‌آید. چیزهایی که ما را تا بزرگسالی دنبال می کنند، چه بخواهیم چه نخواهیم.
مشخصات کتاب
شابک9781405921596
نویسندهEmma Straub
زبانانگلیسی
ناشرPenguin
جلدشومیز
قطعرقعی
تعداد صفحه352

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: کتاب داستانی