دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب زبان اصلی خدایان آمریکایی

کتاب زبان اصلی خدایان آمریکایی | www.balotesefid.com
کتاب زبان اصلی خدایان آمریکایی
  • موجودی: موجود
  • امتیازات جایزه: 28
  • کد کالا: 1112166
  • ISBN/شابک: 9781472249081
280,000 تومان
امتیازهای جایزه لازم برای خرید این کالا: 2800

کتاب زبان اصلی خدایان آمریکایی

کتاب خدایان آمریکایی

«خدایان آمریکایی» برای اولین بار در سال 2001 منتشر شد، یک معیار روشنفکری و هنری از استاد برنده چندین جایزه داستان های نوآورانه، نیل گیمن. اکنون در این نسخه دهمین سالگرد راز و جادوی خدایان آمریکایی را کشف کنید. این جلد یادبود که به تازگی با متن دلخواه نویسنده به روز شده و گسترش یافته است، جشن واقعی یک شاهکار مدرن توسط یگانه، نیل گیمن است.

طوفانی در راه است. . .

سایه به مدت سه سال پشت میله های زندان حبس شده بود و بی سر و صدا در انتظار روز جادویی بود که بتواند به ایگل پوینت، ایندیانا بازگردد. مردی که دیگر از فردا چه چیزی نمی ترسد، تنها چیزی که می خواست این بود که با لورا، همسری که عمیقاً دوستش داشت، باشد و زندگی جدیدی را آغاز کند.

اما درست چند روز قبل از آزادی، لورا و بهترین دوست سایه در یک تصادف کشته می شوند. سایه با زندگی تکه تکه‌اش و چیزی که نمی‌تواند او را در بند نگه دارد، از یک غریبه فریبنده که در راه خانه با او ملاقات می‌کند، می‌پذیرد، مردی مرموز که خود را آقای چهارشنبه می‌خواند. به نظر می رسد چهارشنبه بیش از خودش درباره سایه می داند که یک شیاد و سرکش است.

زندگی به‌عنوان محافظ، راننده و پسر مأمور چهارشنبه، بسیار جالب‌تر و خطرناک‌تر از چیزی است که سایه تا به حال تصور می‌کرد – این شغلی است که او را به یک سفر جاده‌ای تاریک و عجیب می‌برد و او را با انبوهی از شخصیت‌های عجیب و غریب آشنا می‌کند که سرنوشت‌شان به‌طور مرموزی در هم تنیده شده است. خود او در طول راه سایه خواهد آموخت که گذشته هرگز نمی میرد. که همه، از جمله لورا محبوبش، اسرار را در خود دارند. و اینکه رویاها، توتم ها، افسانه ها و اسطوره ها واقعی تر از آنچه ما می دانیم هستند. در نهایت، او متوجه خواهد شد که در زیر سطح آرام زندگی روزمره طوفانی در حال وقوع است - جنگی حماسی برای روح آمریکا - و او کاملاً در مسیر آن ایستاده است.

«خدایان آمریکایی» که مرتبط و باهوش هستند به دلیل ترکیب درخشان «راز، طنز، سکس، وحشت، و نثر شاعرانه» (مایکل دیردا، واشنگتن پست بوک ورلد) و به عنوان یک فانتاسماگوریای مدرن که «جوهر آمریکا را تقطیر می‌کند» تحسین شده است. (سیاتل پست هوشمند). این، به سادگی، یک اثر برجسته از تخیل ادبی است که برای نسل‌ها ماندگار خواهد بود.

مشخصات کتاب
شابک9781472249081
نویسندهNeil Gaiman
زبانانگلیسی
ناشرHeadline Review
جلدشومیز
قطعپالتویی
تعداد صفحه595

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: کتاب فانتزی