دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب زبان اصلی دنیای شگفت‌ انگیز نو

کتاب زبان اصلی دنیای شگفت‌ انگیز نو | www.balotesefid.com
کتاب زبان اصلی دنیای شگفت‌ انگیز نو
  • موجودی: موجود
  • امتیازات جایزه: 19
  • کد کالا: 1112158
  • ISBN/شابک: 9780060898526
300,000 تومان
امتیازهای جایزه لازم برای خرید این کالا: 1900

کتاب زبان اصلی دنیای شگفت‌ انگیز نو

کتاب دنیای شگفت‌ انگیز نو

کنترل کنندگان جهان در آینده ای بسیار دور، جامعه ای آرمانی خلق کرده اند که تمامی اعضای آن، به واسطه ی استفاده ی هوشمندانه از مهندسی ژنتیک، شست وشوی مغزی، روابط جنسی و مواد مخدر، مشتریانی راضی و خشنود هستند. به نظر می رسد در این جامعه، تنها شخصیتی به اسم برنارد مارکس است که فکر و خیال رهایی از این اجتماع را در سر می پروراند. شاید رفتن به یکی از معدود جوامع کوچک باقی مانده، بتواند علاجی بر پریشانی و آشفتگی مارکس باشد؛ جوامعی استثنایی که در آن ها هنوز زندگی غیرآرمانی به شیوه ی گذشته در جریان است. رمان دنیای قشنگ نو، از شمار آرمان شهرها (یوتوپیاها) است اما یوتوپیای منفی و بدبینانه (پاد آرمان شهر). هاکسلی در فانتزی طنزآلود و تخیلی خود، اختراع و ابداع بسیاری از چیزها را پیش بینی کرد، که همگی آن ها به حقیقت پیوسته اند. رمان دنیای قشنگ نو، داستانی بدیع، آینده نگر و به یاد ماندنی ترین شاهکار هاکسلی است و تصویری بسیار نزدیک به واقعیت از شرایط کنونی زندگی انسان ها ارائه می کند.

اکنون بیش از هر زمان دیگری: شاهکار ماندگار آلدوس هاکسلی باید توسط هر کسی که به حفظ روح انسانی علاقه دارد خوانده و درک شود.

"یک شاهکار ... یکی از پیشگویانه ترین آثار دیستوپیایی." -مجله ی وال استریت

کتاب کلاسیک عمیقاً مهم ادبیات جهان آلدوس هاکسلی، Brave New World یک چشم انداز جستجوگر از آینده ای نابرابر و از نظر فناوری پیشرفته است که در آن انسان ها به طور ژنتیکی پرورش داده می شوند، از نظر اجتماعی تلقین می شوند و از نظر دارویی بیهوش می شوند تا منفعلانه از نظم حاکم اقتدارگرا حمایت کنند – همه اینها به قیمت تمام شدن ما تمام می شود. آزادی، انسانیت کامل، و شاید هم روح ما.

هاکسلی «نابغه‌ای که عمرش را صرف تقبیح حرکت رو به جلو ماشین کرد» (نیویورکر)

مردی با استعدادهای بی‌نظیر بود: به همان اندازه یک هنرمند، یک جوینده معنوی، و یکی از دقیق‌ترین ناظران تاریخ به طبیعت و طبیعت انسان. تمدن Brave New World، شاهکار او، میلیون ها خواننده را مجذوب و وحشت کرده است، و ارتباط فوری خود را تا به امروز حفظ کرده است، هم به عنوان هشداری که باید در آینده به آن توجه کرد و هم به عنوان اثر ادبی قابل تامل و رضایت بخش. Brave New World که در سایه ظهور فاشیسم در طول دهه 1930 نوشته شده است، به همین ترتیب از جهانی قرن بیست و یکمی صحبت می کند که تحت سلطه سرگرمی های انبوه، فناوری، پزشکی و داروسازی، هنرهای متقاعدسازی، و نفوذ پنهان نخبگان است.

مشخصات کتاب
شابک9780060898526
نویسندهAldous Huxley
زبانانگلیسی
ناشرHarper Perennial
جلدشومیز
قطعرقعی
تعداد صفحه248

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب