دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب زبان اصلی بهتر از فیلم ها

کتاب زبان اصلی بهتر از فیلم ها | www.balotesefid.com
کتاب زبان اصلی بهتر از فیلم ها
  • موجودی: موجود
  • امتیازات جایزه: 22
  • کد کالا: 1112136
  • ISBN/شابک: 9781534467637
280,000 تومان
امتیازهای جایزه لازم برای خرید این کالا: 2200

کتاب زبان اصلی بهتر از فیلم ها

کتاب بهتر از فیلم ها


لیز باکسبام، خیالباف همیشگی، مدتها پیش قلب خود را به مایکل داد. اما دوست باحال و دور از همیشه او قبل از اینکه از آنجا دور شود، او را ندیده بود. اکنون که او به شهر بازگشته است، لیز هر کاری که لازم است انجام می دهد تا به رادار خود برسد - و شاید او را به عنوان یک قرار جشن جشن بگیرد - حتی با وس بنت دوست شود.

همسایه همسایه که به طرز آزاردهنده ای جذاب است، ممکن است کاندیدای اصلی برای فانتزی های کمدی رمانتیک به نظر برسد، اما وس از زمانی که لیز بچه بودند، فقط درد دل کرده است. شوخی‌هایی که شامل قورباغه‌ها و آدمک‌های چمن‌زنی سر بریده شده می‌شود، دوست پسر بالقوه‌ای درست نمی‌کند. با این حال، به نحوی، وس و مایکل در حال ضربه زدن به آن هستند، که به این معنی است که وس وارد لیز شده است.

اما از آنجایی که لیز و وس قصد دارند لیز را مورد توجه مایکل قرار دهند تا بتواند لحظه جشن جشن جادویی خود را داشته باشد، او متوجه می شود که دوست دارد در کنار وس باشد، شوکه شده است. و همانطور که به نزدیک‌تر شدن ادامه می‌دهند، او باید همه چیزهایی را که فکر می‌کرد در مورد عشق می‌داند دوباره بررسی کند - و ایده‌های خودش را در مورد اینکه Happy Ever After چگونه باید باشد، دوباره بررسی کند.
مشخصات کتاب
شابک9781534467637
نویسندهLynn Painter
زبانانگلیسی
ناشرSimon and Schuster
جلدشومیز
قطعرقعی
تعداد صفحه318

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: کتاب داستانی