دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب زبان اصلی تاج نیمه شب (تاج شیشه ای 2)

کتاب زبان اصلی تاج نیمه شب (تاج شیشه ای 2) | www.balotesefid.com
کتاب زبان اصلی تاج نیمه شب (تاج شیشه ای 2)
  • موجودی: موجود
  • امتیازات جایزه: 24
  • کد کالا: 1112174
  • ISBN/شابک: 9780606364416
240,000 تومان
امتیازهای جایزه لازم برای خرید این کالا: 2400

کتاب زبان اصلی تاج نیمه شب (تاج شیشه ای 2)

کتاب تاج نیمه شب (تاج شیشه ای 2)

یک قاتل جوان مشهور که به اعدام محکوم شده بود از معادن نمک که در آن دوران محکومیت خود را سپری می کند آزاد می شود به شرطی که در یک تورنمنت برای انتخاب قهرمان رسمی پادشاه شرکت کند.

او مجبور شده است با دزدان، قاتلان حرفه ای و جنگجویان از سراسر امپراتوری روبرو شود و نه تنها زنده بیرون آمده، بلکه برنده مسابقه نیز بوده است. اکنون سلنا باید سه سال قبل از اینکه آزادی خود را به دست آورد به پادشاه خدمت کند. اما کالینا نمی‌تواند فرمان‌های هولناک پادشاه پادشاهی اندویر را بپذیرد و باید همه چیزهایی را که به عشقش رسیده است به خطر بیندازد: کاپیتان جذاب نگهبان و خود شاهزاده.

علاوه بر این، نیروهای تاریک و قدرتمند در افق جمع می شوند و تمام دنیای شما را تهدید می کنند. او تنها امید پادشاهی است و باید انتخاب کند که به چه کسی وفادار است و برای چه چیزی بیشتر مایل است بجنگد.


او بزرگترین قاتلی است که جهانش تا به حال شناخته است.
اما آیا او قلب یک قاتل دارد؟

پس از یک سال کار سخت در معدن نمک اندویر، قاتل هجده ساله سلنا ساردوتین برنده مسابقه پادشاه برای تبدیل شدن به قاتل جدید سلطنتی شده است. اما Calaena از وفاداری به تاج دور است. حفظ حرمت - در حالی که وانمود می کند که دستور پادشاه را انجام می دهد - مهارت های او را به روشی کاملاً جدید آزمایش می کند. و مطمئناً این تنها نقطه سردرگمی دختر جوان نیست. زیرا اگرچه او بین دوریان و چاول انتخاب کرده است، اما راه های قلب هرگز ساده نیست...
مشخصات کتاب
شابک9780606364416
نویسندهSarah J.Maas
زبانانگلیسی
ناشرBloomsbury
جلدشومیز
قطعرقعی
تعداد صفحه420

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: کتاب فانتزی