دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب زبان اصلی دختر الهه ماه

کتاب زبان اصلی دختر الهه ماه | www.balotesefid.com
کتاب زبان اصلی دختر الهه ماه
  • موجودی: موجود
  • امتیازات جایزه: 26
  • کد کالا: 1112164
  • ISBN/شابک: 9780008479299
320,000 تومان
امتیازهای جایزه لازم برای خرید این کالا: 2600

کتاب زبان اصلی دختر الهه ماه

کتاب دختر الهه ماه

اولین فانتزی جذاب با الهام از افسانه الهه ماه چینی Chang'e، که در آن تلاش یک زن جوان برای آزاد کردن مادرش او را در برابر قدرتمندترین جاودانه در قلمرو قرار می دهد و او را در مسیری خطرناک قرار می دهد - جایی که انتخاب ها با آنها همراه است. عواقب مرگباری دارد و او بیشتر از قلبش را از دست می دهد.
 
Xingyin که در ماه بزرگ می شود، به تنهایی عادت کرده است، غافل از اینکه از امپراتور قدرتمند آسمانی که مادرش را به دلیل دزدیدن اکسیر جاودانگی او تبعید کرده است، پنهان شده است. اما زمانی که شعله های جادوی Xingyin شعله ور می شود و وجود او کشف می شود، او مجبور می شود از خانه خود فرار کند و مادرش را پشت سر بگذارد.
 
تنها، آموزش ندیده و ترسیده، راه خود را به ملکوت آسمانی، سرزمینی از شگفتی و اسرار می‌پیوندد. او با پنهان کردن هویت خود، از فرصت استفاده می کند تا در کنار ولیعهد بیاموزد و در تیراندازی با کمان و جادو تسلط یابد، حتی به عنوان شعله های شور بین او و پسر امپراتور.
 
Xingyin برای نجات مادرش وارد یک جستجوی خطرناک می شود و با موجودات افسانه ای و دشمنان شریر در سراسر زمین و آسمان ها مقابله می کند. هنگامی که خیانت ظاهر می شود و جادوی ممنوع پادشاهی را تهدید می کند، با این حال، او باید امپراتور بی رحم آسمانی را برای رویای خود به چالش بکشد - معامله خطرناکی را انجام دهد که در آن بین از دست دادن همه چیزهایی که دوست دارد یا فرو بردن قلمرو در هرج و مرج دچار مشکل می شود.
 
دختر الهه ماه یک دوئلوژی مسحورکننده و عاشقانه را آغاز می کند که اساطیر چینی باستان را به ماجراجویی گسترده از جاودانه ها و جادو، از دست دادن و فداکاری در می آورد - جایی که عشق با افتخار رقابت می کند، رویاها مملو از خیانت هستند و امید پیروزمندانه ظاهر می شود. می‌کند.
مشخصات کتاب
شابک9780008479299
نویسندهSue Lynn Tan
زبانانگلیسی
ناشرHarper Voyager
جلدشومیز
قطعرقعی
تعداد صفحه386

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب