دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب زبان اصلی سرزمین رویا

کتاب زبان اصلی سرزمین رویا | www.balotesefid.com
کتاب زبان اصلی سرزمین رویا
  • موجودی: موجود
  • امتیازات جایزه: 24
  • کد کالا: 1112151
  • ISBN/شابک: 9780751585520
300,000 تومان
امتیازهای جایزه لازم برای خرید این کالا: 2450

کتاب زبان اصلی سرزمین رویا

کتاب سرزمین رویا

بورلی پس از فرار از شوهر بدرفتار به همراه پسر شش ساله‌اش، تامی، تلاش می‌کند تا زندگی جدیدی را برای آنها در یک شهر کوچک در خارج از مسیر مورد استفاده قرار دهد. بورلی علیرغم آزادی جدیدشان، دائماً مراقب است: او داستانی جعلی خلق می‌کند، لباس مبدل در شهر می‌پوشد، و خود را در پروژه‌های DIY دفن می‌کند تا از اضطراب دور شود. اما استرس او تنها زمانی افزایش می‌یابد که تامی اصرار می‌کند که صدای کسی را می‌شنود که در اواخر شب روی پشت بام راه می‌رفت و نام او را صدا می‌کرد. با تمام شدن پول و به ظاهر خطر در گوشه و کنار، او تصمیم ناامیدانه ای می گیرد که همه چیزهایی را که می داند درست است بازنویسی می کند. . . .
 
در همین حال، کلبی میلز در سفری دلخراش از نوع دیگری است. او که یک موسیقیدان شکست خورده است، اکنون سرپرستی یک مزرعه خانوادگی کوچک در کارولینای شمالی را بر عهده دارد. به دنبال استراحتی نادر از وظایف خود در خانه، او به طور خود به خود در یک کنسرت در یک بار در ساحل سنت پیت، فلوریدا بازی می کند، جایی که با مورگان لی ملاقات می کند - و تمام زندگی او زیر و رو می شود.
 
مورگان، دختر پزشکان مرفه شیکاگو، از یک برنامه موسیقی معتبر کالج فارغ التحصیل شده است تا به نشویل برود و ستاره شود. از نظر عاشقانه و موسیقی، او و کولبی یکدیگر را به گونه ای کامل می کنند که هیچ یک تا به حال ندیده اند.
 
در طول یک هفته فراموش نشدنی، دو جوان در ارتفاعات مهیج و دلشکستگی عشق اول حرکت خواهند کرد. صدها مایل دورتر، بورلی عشق خود را به پسر جوانش در معرض آزمایش قرار خواهد داد. و سرنوشت هر سه نفر را در شبکه‌ای از ارتباطات متحول کننده زندگی گرد هم می‌آورد. . . هر یک را مجبور می کند به این فکر کند که آیا رویای زندگی بهتر می تواند از وزن گذشته جان سالم به در ببرد

رئیس من. پدر او. من
با این حال، من شیفته او و لیست شیطانی هستم که او ایجاد کرده است.

مشخصات کتاب
شابک9780751585520
نویسندهNicholas Sparks
زبانانگلیسی
ناشرSphere
جلدشومیز
قطعرقعی
تعداد صفحه365

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: کتاب عاشقانه