دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب آزمون First Certificate in English (FCE) دانشگاه کمبریج : FCE RESULT CAMBRIDGE

FCE RESULT CAMBRIDGE
کتاب آزمون First Certificate in English (FCE) دانشگاه کمبریج : FCE RESULT CAMBRIDGE
  • موجودی: موجود
  • امتیازات جایزه: 60
  • کد کالا: 1111112
  • ISBN/شابک: 9780194800297
700,000 تومان
امتیازهای جایزه لازم برای خرید این کالا: 6000

کتاب آزمون First Certificate in English (FCE) دانشگاه کمبریج : FCE RESULT CAMBRIDGE

کتاب آزمون First Certificate in English (FCE) دانشگاه کمبریج : FCE RESULT CAMBRIDGE

آزمون FCE که مخففِ First Certificate in English است، توسط دپارتمان زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج در سراسر دنیا برگزار می‌شود. این آزمون یکی از آزمون‌های معتبر در سطح جهان است که می‌تواند تاییدکننده سطح یادگیری در مرحله Upper-Intermediate باشد. 

مجموعه FCE Result مجموعه ای خوب از انتشارات آکسفورد برای افزایش آمادگی افردی است که می خواهند خود را برای آزمون FCE آماده کنند. آزمون FCE (مخفف First Certificate in English) توسط دانشگاه کمبریج برگزار می گردد و مدرک آن مورد قبول بسیاری از موسسات آموزشی و تجاری در جهان می باشد. آزمون FCE دارای پنج بخش شنیداری، گفتاری، درک مطلب، نوشتاری و کاربرد زبان می باشد. افرادی که در این آزمون نمره قابل قبول (A, B, یا C) را کسب کنند به این معنی است که می توانند در کشورهای انگلیسی زبان به صورت مستقل زندگی و کار کنند.

مجموعه کتاب های FCE Result علاوه بر پرداختن به چهار مهارت اصلی، از آنجایی که بخش کاربرد زبان شامل مواردی همچون گرامر و واژگان می باشد، به این دو مورد نیز می پردازد. این مجموعه سعی می کند با ارائه آزمون هایی در قالب 12 درس که هر کدام به موضوعی خاص می پردازد، آمادگی داوطلبان آزمون FCE را افزایش دهد. این مجموعه شامل کتاب دانش آموز و فایل های صوتی و ویدئویی آن، کتاب کار و فایل های صوتی  می باشد

 FCE Result مجموعه ای بسیار کامل جهت آمادگی در آزمون FCE می باشد که توسط انتشارات آکسفورد چاپ و منتشر شده است . مجموعه FCE Result از سری کتاب های مجموعه Result می باشد. FCE Result به دانشجویان مهارت های نوشتن و مکالمه کردن بر اساس مبنا و معیار های برگزارکنندگان آزمون دانشگاه کمبریج را آموزش می دهد . کتاب FCE Result این توانایی را در دانشجویان ایجاد می کند تا بهتر از گذشته از دیکشنری استفاده کنند . DVD موجود در مجموعه شامل ویدیو هایی از دانشجویان در حین آزمون Speaking می باشد که برگزار کننده آزمون به رفع اشکال از آنها می پردازد .

مشخصات کتاب
شابک9780194800297
نویسندهPaul A Davies Tim Falla
زبانانگلیسی
ناشرOxford University
جلدشومیز
قطعرحلی
تعداد صفحه136

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب