دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب زبان اصلی سخت تر تلاش كن، هوشيارانه تر عمل كن

کتاب زبان اصلی سخت تر تلاش كن، هوشيارانه تر عمل كن | www.balotesefid.com
کتاب زبان اصلی سخت تر تلاش كن، هوشيارانه تر عمل كن
  • موجودی: موجود
  • امتیازات جایزه: 18
  • کد کالا: 1112202
  • ISBN/شابک: 9798695983234
180,000 تومان
امتیازهای جایزه لازم برای خرید این کالا: 1800

کتاب زبان اصلی سخت تر تلاش كن، هوشيارانه تر عمل كن

کتاب سخت تر تلاش كن، هوشيارانه تر عمل كن

از مدت ها پیش همواره کسانی بوده اند که من را دائم تشویق می کردند تا در مورد تجربه های خود در زندگی حرفه ای کتاب بنویسم. حتی یکی دو تا چک با ارقام درشت جلوی صورتم تکان دادند تا من را به این کار وسوسه کنند.اما من زیر بار نمی رفتم و پیشنهادشان را رد می کردم. البته یکی دو باری نزدیک شدم، حتی یک بار هم قرار شد همراه با رابرت گرین کتاب مشترکی به نام "قانون پنجاهم" بنویسیم، اما همچننان برای نوشتن کتابی به تنهایی آمادگی لازم را نداشتم.راستش با این ایده که خودم را به عنوان یک کارشناس و حکیم خردمند در زندگی معرفی کنم راحت نبودم.

.......................................................

کورتیس جکسون، معروف به 50 سنت، در اوایل دهه 20 زندگی‌اش، در تجارت بی‌نظیر موسیقی به اوج شهرت و قدرت رسید. یک دهه پیش، هنرمند رپ فروش چند پلاتینی تصمیم گرفت چرخش کند. توانایی او برای انطباق با تغییرات زمانی نشان داده شد که او تهیه کننده اجرایی و ستاره Power شد، یک درام جنایی با اکتان بالا و حول محور خانواده یک سلطان مواد مخدر. این سریال به سرعت تبدیل به تلویزیون "قرار ملاقات" شد، که منجر به امضای قرارداد چهار ساله 150 میلیون دلاری جکسون با شبکه استارز شد - پرسودترین معامله در تاریخ کابل پریمیوم.

جکسون با درس‌های منحصربه‌فرد و پیشرفته‌اش و توصیه‌های سخت به دست آمده در مورد پذیرش تغییر، مقوله خودیاری را تکان می‌دهد. جایی که قانون 50 به شنوندگان می گوید: "از هیچ چیز نترسید و موفق خواهید شد"، Hustle Harder، Hustle Smarter بر این پیام استوار است و آن را با هوشمندی های خیابانی جکسون و دانش شرکتی که به سختی یاد گرفته اند ترکیب می کند تا به شنوندگان کمک کند تا با موفقیت به بازگشت خود برسند - و یاد بگیرند. با تغییراتی که زندگی خودشان را مختل می کند، جریان پیدا کنند.
 


مشخصات کتاب
شابک9798695983234
نویسندهCurtis Jackson
زبانانگلیسی
ناشرAmistad
جلدشومیز
قطعرقعی
تعداد صفحه248

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب