دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب آزمون Key English Test (KET ) دانشگاه کمبریج​​​​​​​ : KET PRACTICE TESTS+CD

KET PRACTICE TESTS+CD
کتاب آزمون Key English Test (KET ) دانشگاه کمبریج​​​​​​​ : KET PRACTICE TESTS+CD
  • موجودی: موجود
  • کد کالا: 1111143
  • ISBN/شابک: 9780194574211
200,000 تومان

کتاب آزمون Key English Test (KET ) دانشگاه کمبریج​​​​​​​ : KET PRACTICE TESTS+CD

کتاب آزمون Key English Test (KET ) دانشگاه کمبریج : KET PRACTICE TESTS+CD

این آزمون توسط دانشگاه کمبریج برگزار می‌شود با عنوان Key English Test و به اختصار با نام KET یا A2 Key شناخته می‌شود.KET یک آزمون مبتدی زبان انگلیسی به شمار می‌رود و شامل سه بخش است.. Reading and Writing  . Listening    . Speaking

این کتاب بزرگترین دوره آمادگی امتحان انگلیسی است که ترکیبی از آمادگی آزمون، تمرین و راهنمایی برای تجربیات و موفقت هرچه بیشتر در آزمون نام برده است. اين سوالات توسط کارشناسان اين رشته تدوين شده است،به زبان آموزان مي توان اطمينان داد که اگر اين سوالات را به درستي پاسخ دهند قطعا در آزمون واقعي به خوبي عمل خواهند کرد.

دانش آموزان به دقت از طریق تست ها راهنمایی شده و به آنها نشان داده خواهد شد که چگونه باید عمل کرد و چه کاری باید انجام داد تا در هر بخش از امتحان موفق شوند. راهنمای گام به گام در تمام تست ها ارائه شده است.

کاندیداهای بین المللی، بیشتر آزمون Speaking را چالش برانگیز می دانند. برای کمک به آنها در این موضوع، این کتاب همراه بایک MP3 عرضه می شود اینCD دارای تست های تمرینی است که برای مصاحبه و تمام فایل های آزمون می تواند مورد استفاده قر ار بگیرد.

این کتاب دارای 4 تست اصلی تمرینی و تکمیلی است. ارائه ی نکات برای آزمون در تمام صفحات کتاب به طوری که زبان آموزان و داوطلبان میتوانند هم زمان با اینکه آنها این تست ها را تمرین میکنند،آنها میتوانند تمام مطالب تست زنی و نکات برای آزمون را به راحتی یادبگیرند.

مشخصات کتاب
شابک9780194574211
نویسندهAnnette Capel Sue Ireland
زبانانگلیسی
ناشرOxford University
جلدشومیز
قطعرحلی
تعداد صفحه96

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب