دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب زبان اصلی کتاب امید

کتاب زبان اصلی کتاب امید | www.balotesefid.com
کتاب زبان اصلی کتاب امید
  • موجودی: موجود
  • امتیازات جایزه: 15
  • کد کالا: 1112177
  • ISBN/شابک: 09781250784094
150,000 تومان
امتیازهای جایزه لازم برای خرید این کالا: 1500

کتاب زبان اصلی کتاب امید

کتاب امید

با نگاهی به سرفصل ها - بدتر شدن بحران آب و هوا، یک بیماری همه گیر جهانی، از دست دادن تنوع زیستی، تحولات سیاسی - ممکن است سخت باشد که خوش بین باشیم. و با این حال هرگز به این اندازه به امید نیاز نبوده است.
 
در این کتاب فوری، جین گودال، معروف‌ترین طبیعت‌شناس زنده جهان، و داگلاس آبرامز، نویسنده پرفروش بین‌المللی کتاب شادی، از طریق گفت‌وگوهای صمیمی و تامل برانگیز یکی از عناصر مورد جستجو و کم‌فهم‌شده را بررسی می‌کنند. طبیعت انسان: امید. جین در کتاب امید روی «چهار دلیل برای امید» تمرکز می‌کند: عقل شگفت‌انگیز انسان، انعطاف‌پذیری طبیعت، قدرت جوانان، و روح انسان رام نشدنی.
 
کتاب امید با تکیه بر دهه‌ها کار که به گسترش درک ما از معنای انسان بودن و آنچه که همه ما برای کمک به ساختن دنیایی بهتر باید انجام دهیم کمک کرده است، به سؤالات حیاتی می‌پردازد، از جمله: چگونه امیدوار بمانیم وقتی همه چیز ناامید به نظر می رسد؟ چگونه امید را در فرزندان خود پرورش دهیم؟ رابطه امید و عمل چیست؟ پر از داستان‌ها و عکس‌های تکان‌دهنده و الهام‌بخش از زندگی حرفه‌ای جین، کتاب امید یک گفتگوی عمیقا شخصی با یکی از محبوب‌ترین چهره‌های جهان امروز است.
 
جین در حین بحث درباره تجربیاتی که اکتشافات و باورهایش را شکل داده است، داستان چگونگی تبدیل شدنش به پیام آور امید را تعریف می کند، از زندگی در جنگ جهانی دوم تا سال های اقامت در گومبه تا فهمیدن اینکه باید جنگل را ترک کند تا در نقش خود به جهان سفر کند. به عنوان مدافع عدالت زیست محیطی. و برای اولین بار، او افشاگری های عمیق خود را در مورد ماجراجویی بعدی، و شاید آخرین، به اشتراک می گذارد.
 
دومین کتاب از سری آیکون‌های جهانی - که با کتاب کلاسیک فوری کتاب شادی با حضرت دالایی لاما و اسقف اعظم دزموند توتو منتشر شد - کتاب امید یک نگاه نادر و صمیمی نه تنها به ماهیت امید، بلکه به آن است. قلب و ذهن زنی که نحوه نگرش ما به دنیای اطرافمان را متحول کرد و یک عمر را صرف مبارزه برای آینده ما کرده است.
 
هنوز امیدی وجود دارد و این کتاب به ما کمک می کند تا به آن راه پیدا کنیم
مشخصات کتاب
شابک09781250784094
نویسندهJane Goodall
زبانانگلیسی
ناشرCeladon
جلدشومیز
قطعرقعی
تعداد صفحه208

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: کتاب فلسفی