دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب زبان اصلی آسایش

کتاب زبان اصلی آسایش | www.balotesefid.com
کتاب زبان اصلی آسایش
  • موجودی: موجود
  • امتیازات جایزه: 17
  • کد کالا: 1112199
  • ISBN/شابک: 9780143136668
170,000 تومان
امتیازهای جایزه لازم برای خرید این کالا: 1700

کتاب زبان اصلی آسایش

کتاب آسایش

«این پارادوکس عجیبی است که بسیاری از واضح‌ترین و آرام‌بخش‌ترین درس‌های زندگی در زمانی که ما در پایین‌ترین حد خود هستیم، آموخته می‌شوند. اما پس از آن هرگز بیشتر از زمانی که گرسنه هستیم به غذا فکر نمی کنیم و هرگز بیشتر از زمانی که در دریا پرتاب می شویم به قایق های نجات فکر نمی کنیم.

The COMFORT BOOK قایق زندگی هیگ است: مجموعه ای از یادداشت ها، فهرست ها و داستان هایی است که در طی چندین سال نوشته شده اند و در ابتدا به عنوان یادآوری ملایمی برای خود آینده هیگ بوده اند که همه چیز همیشه آنقدرها هم که به نظر می رسد تاریک نیست. هیگ با ترکیب مجموعه‌ای از منابع مختلف از سراسر جهان، تاریخ، علم و تجربیات خود، گرما و اطمینان خاطر را ارائه می‌کند و به ما یادآوری می‌کند که سرعت خود را کاهش دهیم و از زیبایی و غیرقابل پیش‌بینی بودن هستی قدردانی کنیم.

کتاب آسایش، کتابی است جذاب و دلنشین، پر از داستان‌های کوتاه و بلند از زندگی انسان‌هایی تأثیرگذار، کسانی که مدتی گم شده و بعد خود را پیدا کرده‌اند، کسانی که به مدد آگاهی و خودشناسی در شلوغی روزگار و در انبوه مشکلات و سختی‌ها ناامید نشده‌اند و راه خود را یافته‌اند.
این کتاب از تو می‌خواهد نقاب‌هایت را دور بیندازی و خودت باشی، خود واقعی‌ات. داستان‌ها و رهنمودهایش نور امید را در دلت زنده نگه می‌دارد و مسیرهای دستیابی به زندگی پرمعناتر را برایت روشن می‌‌کند و زمانی که آشفته و درمانده هستی، راه پرپیچ‌وخم رسیدن به آسایش را برایت هموار می‌سازد. کتابی که مطمئناً بارها و بارها به آن رجوع خواهی کرد.
 
«تو ضدآب هستی؛ این‌که یاد بگیری خیسِ باران شوی و شاد باشی آسان‌تر از این است که یاد بگیری چطور جلوی بارش باران را بگیری.»
 
«کتاب آسایش، مجموعه‌ای است از گزین‌گویه‌ها و داستان‌های الهام‌بخش درباره‌ی دوام‌آوردن در برابر ناملایمات. این کتاب راهنمایی است برای زیستن و یافتن امید خصوصاً در این روزگار که همه‌چیز از هم گسیخته است

مشخصات کتاب
شابک9780143136668
نویسندهMatt Haig
زبانانگلیسی
ناشرPenguin Life
جلدشومیز
قطعرقعی
تعداد صفحه272

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب