دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب زبان اصلی خانه در کاج

کتاب زبان اصلی خانه در کاج | www.balotesefid.com
کتاب زبان اصلی خانه در کاج
  • موجودی: موجود
  • امتیازات جایزه: 22
  • کد کالا: 1112129
  • ISBN/شابک: 9781408717691
270,000 تومان
امتیازهای جایزه لازم برای خرید این کالا: 2200

کتاب زبان اصلی خانه در کاج

کتاب خانه در کاج

زنی که مدتها پیش شاهد مرگ ناگهانی و مرموز دوستش بود و تنها با خاطرات مبهم مسلح شده بود، و از آن زمان زندگی خود را در تلاش برای فراموش کردن سپری کرده است، به دنبال یافتن پاسخ ها می شود. چیزی که او در اعماق جنگل کشف می کند، به سختی قابل باور است. . . .


مایا دانش‌آموز دبیرستانی بود که بهترین دوستش، اوبری، در مقابل مردی مرموز به نام فرانک که تمام تابستان را با او سپری می‌کردند مرد.

 

هفت سال بعد، مایا با یک دوست پسر دوست داشتنی در بوستون زندگی می‌کند و اعتیاد پنهانی را ترک می‌کند که به او اجازه می‌دهد با اتفاقات سال‌ها پیش، شکاف‌های خاطره‌هایش و زمان از دست رفته‌ای که نمی‌تواند حساب کند کنار بیاید. اما گذشته او با عجله برمی گردد وقتی با ویدیوی اخیر یوتیوب روبرو می شود که در آن زن جوانی ناگهان در یک غذاخوری می میرد در حالی که روبروی کسی جز فرانک نشسته است. غوطه ور شدن در آسیبی که زندگی او را تعریف کرده است، مایا به زادگاه خود در برکشایرز می رود تا آن تابستان سرنوشت ساز را دوباره تجربه کند - تأثیری که فرانک زمانی روی او گذاشته بود و حسادت وسواسی که تقریباً دوستی او با اوبری را از بین برد.

 او در خانه مادرش تکه‌هایی از گذشته‌اش را حفاری می‌کند و متوجه پیام‌های پنهانی در کتاب پدر گواتمالایی متوفی‌اش می‌شود که پیش از این برایش جالب نبود. او برای نجات خود باید داستانی را که قبل از تولدش نوشته شده است بفهمد، اما زمان در حال سپری شدن است و به زودی همه راه ها به کابین فرانک منتهی می شوند. . . .

مشخصات کتاب
شابک9781408717691
نویسندهAna Reyes
زبانانگلیسی
ناشرConstable
جلدشومیز
قطعرقعی
تعداد صفحه321

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب