دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کتاب زبان اصلی قهرمان از مجموعه راز

کتاب زبان اصلی قهرمان از مجموعه راز | www.balotesefid.com
کتاب زبان اصلی قهرمان از مجموعه راز
  • موجودی: موجود
  • امتیازات جایزه: 19
  • کد کالا: 1112205
  • ISBN/شابک: 9781476758589
190,000 تومان
امتیازهای جایزه لازم برای خرید این کالا: 1900

کتاب زبان اصلی قهرمان از مجموعه راز

کتاب قهرمان از مجموعه راز

فراخوان واقعی شما چیست و چرا در حال حاضر آن را زندگی نمی کنید؟
تصور کنید نقشه ای وجود داشت که به شما نشان می داد گام به گام چگونه از جایی که اکنون هستید به خواسته واقعی خود و زندگی ای که برای زندگی به دنیا آمده اید برسید - درخشان ترین، غنی ترین، کامل ترین و خیره کننده ترین زندگی که می توانستید رویای آن را داشته باشید. شما چنین نقشه ای را در دست دارید. HERO نقشه زندگی شماست.

با دنبال کردن سفرهای دوازده نفر از موفق ترین افراد روی کره زمین امروز، یاد خواهید گرفت که چگونه از قدرت های درونی خود برای غلبه بر موانع و تحقق رویاهای غیرممکن استفاده کنید. به شما الهام می شود که تماس خود را بیابید و قدم هایی را برای تبدیل زندگی رویاهای خود به واقعیت روزمره بردارید. قهرمانی باشید که قرار است باشید.

کتاب قهرمان، درباره‌ قصه‌ایست که زندگى راندا برن و بسیاری افراد دیگر در طول تاریخ را دگرگون کرده است. این قصه، از آغاز زمان به شیوه‌هایى گوناگون در فرهنگ‌ها و کشورهاى گوناگون روایت شده، اما مضمون آن همواره یکى بوده است. داستان درباره‌ى قهرمانى‌ست که شجاعانه عازم سفرى بر روى این کره خاکی شده است.
 
منظره‌ى زمین بسیار دلپذیر و زیباست، دریاها، کوه‌ها، جنگل‌ها، سواحل، دشت‌ها، حیوانات، پرنده‌ها و غیره ... به این زیبایى طبیعى باید اضافه کنیم، تمامى شور و حالِ تجربیات آدم‌هایى را که ساکن این کره‌ى زیبا هستند. با وجود این، همان‌طور که قهرمان آن را کشف مى‌کند، زندگى بر روى زمین با چالش‌هایى بسیار همراه است. رشد، زحمت بسیار دارد، از کودکى تا بلوغ، جوانى، و پیرى. هیچکس نمى‌تواند از درد و رنج فیزیکى، غم، و سرانجام مرگ، بگریزد. البته، زندگى بر روى این کره‌ى خاکی با درد و لذت، غم و شادى، شکست و پیروزى همراه است، زیرا زندگى خاکى ما آدم‌ها بر تضادها و تقابل‌ها استوار است. هر چیزى ضدى دارد و با ضد خود شناخته مى‌شود.
 
مولانا مى‌گوید:
 
این جهان، خود حبس جان‌هاى شماست هین روید آن سو که صحراى شماست این جهان، محدود و آن خود، بى‌حد است نقش و صورت، پیش آن معنا، سَد است. آرى، آن‌سو را تو خود باید کشف کنى، و به امکانات بى‌حد خود دست یابى.
 
تنها با کامل کردن سفر قهرمان و فعلیت بخشیدن به امکانات بالقوه‌ى وجود خویش است که تو قهرمان قصه‌ى زندگى خویش مى‌شوى. آنگاه، هدفى والا در چشم‌انداز زندگى تو قرار مى‌گیرد و قلب تو را متوجه خود مى‌کند، کمک به کسانى که در راه سفر قهرمانى زندگى خویش تازه گام نهاده‌اند. تو با تمامى آنچه در راه سفر قهرمانى خویش در زندگى کشف کرده‌اى به کمک آن‌ها مى‌شتابى.
 
آدم‌هایى که قرار است در کتاب قهرمان با آن‌ها سفر کنى کسانى هستند که به راه سفر قهرمانِ زندگى خویش گام نهاده‌اند. آن‌ها از سراسر جهان گردهم آمده‌اند تا داستان زندگى خویش را بازگویند و تجربه‌هاى خویش را با تو سهیم شوند. آن‌ها مى‌کوشند تا تو را به سفرى دل‌انگیز و پُر هیجان ترغیب کنند: سفرِ قهرمان.
 
روندا برن (Rhonda ,Byrne) سفر معنوى خود را با فیلم راز آغاز کرده، فیلمى که مورد استقبال میلیون‌ها نفر در سراسر جهان قرار گرفت. به دنبال این فیلم، کتاب راز را منتشر کرد. کتابى که به 47 زبان زنده‌ى دنیا ترجمه شد و میلیون‌ها نسخه از آن به فروش رفت.
مشخصات کتاب
شابک9781476758589
نویسندهRhonda Byrne
زبانانگلیسی
ناشرAtria Books
جلدگالینگور
قطعرقعی
تعداد صفحه240

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب